Зв'язатися з автором

Лікування зубів : 8 ознак, що вам треба до стоматологаКоли відкладати огляд у стоматолога не можна ні в якому разі? Як не зіткнутися з серйозними захворюваннями і, не дай бог, не втратити зуби? Ми знаємо і із задоволенням розповімо вам.

Кристина Коршакова

Стоматолог-гігієніст, стоматологічна клініка RuDenta

-У всьому світі населення страждає захворюваннями зубів і порожнини рота. А доступна і якісна стоматологічна допомога є однією з найзначиміших медико-соціальних проблем. Нині стоматологія відчутно зробила крок вперед. Завдяки знанням і вдосконаленню лікарів-стоматологів, новим методам діагностики і сучасним матеріалам, відвідування стоматолога стало комфортнішим і безболісним. Звертатися до стоматолога в плановому порядку необхідно двічі в рік, навіть якщо вас нічого не турбує, наприклад для виключення захворювань зубів і ясен. Так лікування пройде менш витратний і допоможе зберегти здоров’я зубів або запобігти можливим ускладненням. А якщо є присутніми сумніву з приводу стану порожнини рота, огляд у стоматолога тим більше обов’язковий. Приводом для відвідування можуть стати наступні ознаки:

1. Чутливість зубів до холодного

как понять, что вам нужно срочно бежать к стоматологу. изображение номер 9

Фото: reference. com

  Здоров'я зубів, карієс зубів, карієс у дітей, лікування карієсу зубів


Сильний біль в зубах під час питва холодних рідин може виникнути із-за демінералізація емалі-недостатньої кількості мінералів і кальцію, а також із-за частого використання абразивних відбілювальних паст. Разом із стоматологом переглянете свій раціон-швидше за все, в нім бракує корисних для зубів продуктів.

КРАЩІ І ГІРШІ ПРОДУКТИ ДЛЯ ЗУБІВ

2. Неприємний запах з рота

как понять, что вам нужно срочно бежать к стоматологу. изображение номер 10

Фото: phillymag. com

Так, можливо, ви просто забули почистити зуби. А можливо, усе набагато серйозніше. Неприємний запах з рота (галитоз) може свідчити про ряд різних захворювань. Навіть про тих, які пов’язані не із зубами, а, наприклад, з легенями або печінкою. Але передусім вам необхідно звернутися саме до стоматолога-у вас могли з’явитися зубні відкладення у вигляді нальоту і каменів або розвинутися захворювання ясен.

ЯК ЗАПОБІГТИ ЗАПАЛЕННЮ ЯСЕН

ЯК ПОЗБАВИТИСЯ ВІД ЗУБНОГО КАМЕНЮ

3. Зміна прикусу

как понять, что вам нужно срочно бежать к стоматологу. изображение номер 11

Фото: digitaltrends. com

Закриваєте рот, а зуби змикаються не так, як раніше? У вас змінився прикус. Необхідно якнайскоріше відвідати стоматолога, інакше це може привести до втрати зубів.

  Лисяча гора, крос, Московський марафон, Битцевский ліс, забіги 2017


4. Хворобливі відчуття від солодкого, гарячого або в нічний час доби

как понять, что вам нужно срочно бежать к стоматологу. изображение номер 12

Фото: bonappetit. com

Подібна ознака говорить про можливу появу каріозних порожнин (карієсу), слідством чого може бути запалення нерва. Це, у свою чергу, приведе до його видалення і протезування зуба (встановленню коронки). Біль при поїданні солодкого може виникати і унаслідок клиновидних дефектів-стоншування зубів біля ясен або некаріозної поразки як наслідку неправильної техніки використання зубної щітки.

8 ПОМИЛОК, ЯКІ ВИ ДОПУСКАЄТЕ, КОЛИ ЧИСТИТЕ ЗУБИ

5. Кровоточивість ясен

как понять, что вам нужно срочно бежать к стоматологу. изображение номер 13

Фото: redbookmag. com

Неважливо-кровоточат ясна самі по собі або під час чищення зубів щіткою, похід до стоматолога в таких випадках ніяк не можна відкладати. Інакше ви придбаєте захворювання порожнини рота або навіть втратите зуби.

6. Вагітність або її планування

как понять, что вам нужно срочно бежать к стоматологу. изображение номер 14

Фото: poncebariatrics. com

Тут планувати лікування зубів необхідно заздалегідь-в деякі періоди вагітності лікування і діагностика не проводяться. Карієс як осередок інфекції несприятливо впливає на малюка і організм жінки. Тому в пологовий будинок треба лягати тільки із здоровими зубами.

  Рецепт дня : запечені помідори по рецепту Поля Сезанна


7. Поява неприємних відчуттів в щелепі або в суглобі

как понять, что вам нужно срочно бежать к стоматологу. изображение номер 15

Фото: md-health. com

Якщо під час відкривання або закривання рота з’являється хрускіт, ви відчуваєте і чуєте клацання в суглобі нижньої щелепи, вам необхідно запланувати похід до стоматолога. Не роблячи яких-небудь заходів, ви можете зіткнутися з болями в шиї, мігренню, шумом у вухах, хворобливістю зубів при надкушуванні, а потім і із стиранням емалі в області практично усіх зубів. В цьому випадку змінитися може навіть особа.

8. У вас є пломби, коронки, импланты, виниры

как понять, что вам нужно срочно бежать к стоматологу. изображение номер 16

Фото: hedgecockdental. com

Для збільшення терміну служби цих конструкцій потрібний додатковий відхід і огляд стоматолога не рідше двох раз на рік. Який відхід потрібний саме вам, може підказати тільки фахівець. Не застосовуйте різні засоби, у тому числі народні, без відповідних вказівок лікаря.

ВИНИРЫ: Що це таке І НАВІЩО ВОНИ ПОТРІБНІ


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ