Зв'язатися з автором

Лижі бігові, лижі де, катання на лижахЛюбителі бігових лиж на відміну від гірськолижників можуть кататися практично у будь-якому лісопарку. Але якщо ви хочете знайти не уторовану, а добре підготовлену трасу-читайте наш матеріал.

Парк Мещерський

Як добратися: від станції м. “Филевский парк” на автобусі 883 до зупинки “Мещерський ставок”.

Фото: park-meshersky. ru

Фото: park-meshersky. ru

У Мещерському парку передбачені п’ять лижних маршрутів, але ось довжина їх невелика-протяжність щонайдовшого маршруту складає 5 км. Ширина трас варіюється від 3 до 6 метрів. З боків передбачено місце для любителів класичного стилю, посередині-для конькового. На лижних трасах Мещерського парку регулярно проводяться змагання, наприклад Зимовий кубок по бігових лижах і змагання “Весняний грім”.

Маша Командна

Головний редактор The Challenger, що веде “Матч ТБ”

-Це одна з найпопулярніших трас ближнього Підмосков’я. Символ любительських лижних перегонів Полін Киценко, бізнесмен і триатлет Віктор Жидков-вони віддають перевагу саме цій трасі. Сюди відносно просто добиратися, особливо на особистому авто, ну і якість траси задовольняє по повній. На додаток увесь минулий сезон тут функціонувала база adidas Skibase-так Мещерський парк став однією з головних спортивних точок міста. Єдине, тут є проблеми з парковкою. По вихідних покататися стільки охочих, що поставити машину ох як складно. Так що мій вам рада: виїжджайте сюди якомога раніше, краще до 10 ранку.

  Причини і механізм розвитку артеріальної гіпертензії


Планерна

Як добратися: електропоїздом з Ленінградського вокзалу до станції “Планерна”, далі пішки до ОУСЦ “Планерна” або від м. “Річковий вокзал”, далі на маршрутному таксі 105 до осту. “Спортивна база”, або м. “Планерна”, маршрутне таксі 154 до осту. “Спортивна база”.

Фото: vk. com/moscow_ski_track

Фото: mosskis. ru

База “Планерна” в Химкинском районі Підмосков’я-традиційне місце проведення марафону “Московська лижня”, що говорить як мінімум про те, що траси тут у відмінному стані. Основний круг завдовжки 20 км досить складний, але можна кататися і на менших дистанціях-від 5 км. Тут ви знайдете і теплі роздягальні, і стоянку, що охороняється, і кафе.

Красногорская лижна траса

Як добратися: М. “Тушино”, далі на автобусі 566 до осту. “Лижний стадіон” або від платформи “Тушино” (Ризького напряму) до платформи “Павшино”, далі автобуси 506, 533 також до осту. “Лижний стадіон”.

Фото: team. ru

Фото: team. ru

Так, це не Київ, але траса по-своєму унікальна: тут величезна кількість варіантів дистанцій і рельєфу, причому і для новачків і для більше просунутих “користувачів”. По вихідних тут дійсно багато народу, але є парковка. Можна кататися і на самому лижному стадіоні: лижня прорізає практично завжди, є снігові гармати-загалом, це одна з найпідготовленіших і знакових трас найближчого Підмосков’я.

  Відео-тренування: 10 класних YouTube - каналов


Маша Командна

Головний редактор The Challenger, що веде “Матч ТБ”-Я не можу бути об’єктивною, коли розповідаю про красногорской лижній трасі: я провела тут усе дитинство, я живу у будинку навпроти, я відчуваю таку любов до нашої лижної бази-для мене це абсолютно сакральне місце, де я завжди можу зустріти людей, яких знаю більше 20 років. Найцікавіше, що ці люди ні крапельки не змінилися-спорт взагалі частенько працює як молодильные яблучка.

Я багато де каталася на лижах, але такої траси, як у нас, більше немає ніде. У Красногорске усе ідеально: траси, лижня, сосни і ялини. Є дуже серйозний рельєф-я, наприклад, сама туди не лізу, але хто займається зовсім серйозно, проводить на цих трасах по декілька годин за одне тренування. Хочеться просто погуляти-будь ласка, у нас є ідеальний десятикілометровий круг, на якому всього чотири спуски і чотири слабенькі підйоми. Так що не бійтеся.

Ну і ще. Вже, здається, тисячу років проводиться змагання “Красногорская лижня”-в ній беруть участь лижники збірної Росії, це марка, що створюється роками. І якщо одні з найважливіших змагань, які служать у тому числі і відбором у збірну, проводять в Красногорске, це щось та означає.

  Чим лікувати застуду: 7 продуктів, які треба їсти© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ