Зв'язатися з автором

Ман Каур, Всесвітні ігри ветеранів, рекорди у бігуНа Всесвітніх іграх ветеранів в Окленді Ман Каур фінішувала першою в забігу для учасників старше за сто років. До речі, вона виявилася єдиною спортсменкою в цій категорії.

Своєю перемогою індійка довела усім, що боротися за медалі ніколи не пізно. Каур почала свою кар’єру, коли їй були 93 роки, і вже встигла прийняти участь у багатьох змаганнях і виграти 17 золотих медалей.

Цього року вона узяла золото на стометрівці, пробігши дистанцію за 1:14, 58, що на 1 хвилину і 4 секунди менше існуючого рекорду серед жінок. Але в очах уболівальників індійка стала справжнім героєм. Сама чемпіонка на фініші сказала: “Я щаслива бути тут. Таке відчуття, що усе навкруги-мої діти”.

Після своєї перемоги Ман Каур заявила, що не збирається зупинятися на досягнутому. У її планах-прийняти участь в забігу на 200 метрів, а також в змаганнях по метанню списа і штовханню ядра.

  Міф: інтервальне голодування - оптимальний спосіб назавжди позбавитися від зайвої ваги© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ