Зв'язатися з автором

Мандрівники, навколо світу, подорож пішки, сергей лукьяновПенсіонер Сергій Лук’янов вчинив кругосвітню подорож пішки за 676 днів. Загальна відстань, пройдена їм, склала 23 тисячі кілометрів.

Відправною точкою стала Палацова площа, з якої він розпочав свою подорож 1 квітня 2015 року. У Петербург Лук’янов повернувся через 20 місяців. 60-річний пенсіонер відвідав 21 країну, включаючи Росію, Казахстан, Сінгапур, Туніс і країни Південної Америки. Про цю пригоду мандрівник мріяв давно. Про його плани і очікування ми вже писали тут.

петербуржец обошёл землю за два года. изображение номер 2

“Основна мета моєї подорожі-донести до людей всього світу думку про те, що усі ми рівні : живемо на одній планеті і дихаємо одним киснем. Нас розділяють величезні відстані, ми говоримо на різних мовах, але по суті все одно ми усі однакові і хочемо одного і того ж-жити у світі, бути щасливими, спокійно ростити дітей”,-говорить Сергій Лук’янов.

Після подорожі петербуржець мріє про одне: побути з сім’єю. За ці два роки багато що сталося, але головна подія в житті пенсіонера-народження внучки. У його планах написання книги, адже вражень від пригод у нього накопичилося немало. А вже після цього Сергій Лук’янов збирається відправитися в нову подорож.

  Reebok, Ариана Гранде, амбассадор, Рибок, Ariana Grande© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ