Зв'язатися з автором

На що здатні чемпіони: Антон Бабиков перевіряє себе на міцність і ганяє по бездоріжжюThe Challenger продовжує розповідати про професійних спортсменів, які не бояться кинути собі виклик і зробити те, про що давно мріяли. Як і Антон Бабиков-російський біатлоніст, чемпіон світу 2017 року в естафеті, триразовий чемпіон Європи і тричі бронзовий призер чемпіонатів Європи і атлет Team Toyota Russia.

-Я дуже люблю бездоріжжя і автомобілі з повним приводом. Частково тому я вибрав випробування на офроуде: вирішив повернутися, так би мовити, до того, з чого розпочинав. Це дуже цікаво.

Мені треба було не просто проїхати по трасі швидко, немає-мені належало стрибати на трампліні, йти в замети і їхати з повним кузовом води. Слід сказати, було нелегко.

Дивитися повну версію челленджа

Як тільки я приїхав на точку, я зрозумів: попереду море складнощів. По-перше, усе це проходило в Московській області на спеціальній внедорожной трасі. По ній треба було проїхати швидко і при цьому ніде не застрягти. По-друге, мені придумали дуже цікаві випробування, в ході яких я повинен був проявити усе, на що я здатний за кермом. Ну і до автомобіля, звичайно, пред’являлися неймовірно високі вимоги.

  Найкрасивіші футбольні стадіони світу : 20 кращих місць


на что способны чемпионы: антон бабиков проверяет себя на прочность и гоняет по бездорожью. изображение номер 5

Самі випробування готувала моя наставниця, атлет Team Toyota Russia Настя Нифонтова. Вона, між іншим, не лише майстер спорту міжнародного класу по мотоспорту, але і та сама дівчина, яка проїхала на мотоциклі трасу “Дакар” і на автомобілі Toyota Land Cruiser 200 ралі-рейд “Шовковий шлях”. Я розумів, що вона придумає щось дуже складне і класне, тому підготуватися заздалегідь навіть не сподівався. Усе, що мені залишалося-слухати Настю, намагатися виконати її вказівки і отримати від усього цього задоволення.

на что способны чемпионы: антон бабиков проверяет себя на прочность и гоняет по бездорожью. изображение номер 6

Перше завдання було досить складним-я повинен був піти в занесення на повороті, потім виправити автомобіль і стрибнути на трампліні.

У звичайному житті ми нечасто відриваємо чотири колеса від поверхні, тому було нелегко здолати себе і усе зробити вірно. Ще одна складність-під час зйомок постійно мінялася погода. Було вогке, періодично лив дощ і в найскладніших місцях утворилися калюжі. Але усе це в сукупності і створювало особливу атмосферу офроуда. Як тільки я сів за кермо Toyota Hilux-автомобіля, на якому проходив трасу,-я відразу зрозумів: усе вийде. Мені захотілося по-справжньому випробувати машину, упізнати її межу.

  7 вправ для ніг, які зроблять їх сильними


на что способны чемпионы: антон бабиков проверяет себя на прочность и гоняет по бездорожью. изображение номер 7

Я робив практично усе, що тільки міг уявити. Я хотів дійти до краю-до межі, де автомобіль мені б сказав: “Хлопець, ти занадто повірив в себе! Давай, йди за трактором”. Але цього не сталося. Я усвідомлював: можливості цієї машини неймовірно широкі, меж практично немає.

Усе це-незабутній досвід. Я ще довго пам’ятатиму цей стрибок на трампліні і останнє випробування-поїздка з кузовом, наповненим водою. Було неймовірно складно управляти машиною, вода плескалася в різні боки. Незважаючи на усі труднощі я отримав море задоволення.

Я завжди з легкістю приймаю будь-які виклики (і усім раджу робити так само). По-перше, це дуже цікаво. Я спортсмен і з дитинства любив себе випробовувати і намагався дійти до якихось максимальних меж. По-друге, якщо не спробувати щось незвичайне, то як дізнатися, на що ти здатний? Загалом, не упускайте можливість випробувати себе, кидайте виклики своїм друзям і близьким, розширюйте межі свого досвіду.

на что способны чемпионы: антон бабиков проверяет себя на прочность и гоняет по бездорожью. изображение номер 8

The Сhallenger пропонує вам проявити сміливість і прийняти участь в конкурсі: здійсните те, про що давно мріяли, але у вас бракувало духу. Переходьте на сторінку і дізнавайтеся подробиці. Переможця чекає класний приз-поїздка на Quiksilver New Star Camp 2019.

  Wella Professionals, TrendVision 2017, Марина Крушельницкая


Перейти на сайт

У наступному матеріалі ви дізнаєтеся, який челлендж вибрала сноубордистка Соня Федорова, власниця малого “Кришталевого глобуса” в слоупстайле в сезоні. Не пропустіть, Соня розповіла, чому так важливо ризикувати і пробувати нове.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ