Зв'язатися з автором

На що здатні чемпіони: сноубордистка Соня Федорова бере участь у боях без правилКинути собі виклик, перемогти страхи і придбати корисну навичку-усе це про Соню Федорову. Російська сноубордистка, власниця малого “Кришталевого глобуса” в слоупстайле і атлет Team Toyota Russia пробує отримати свою першу перемогу у боях без правил.

на что способны чемпионы: сноубордистка соня фёдорова участвует в боях без правил. изображение номер 8

-Мені завжди було цікаво спробувати щось нове, перебороть себе, упізнати свою межу. Саме тому, вибираючи челлендж, я насамперед подумала про єдиноборства. Я ніколи ними особливо не займалася і якраз хотіла отримати навичку, яка могла б згодитися в житті.

Загалом, я вирішила викликати себе на поєдинок.

-Одна з головних причин, чому я вибрала бої без правил,-подолання. Цей спорт зобов’язує переступати через себе, примушує робити щось нове.

У сноубордингу без цього нікуди. Так, можливо, там задейстованы різні групи м’язів, але саме ця особливість характеру, ця необхідність боротися і відсовувати межі можливого-те загальне, що об’єднує бої без правил і сноуборд.

на что способны чемпионы: сноубордистка соня фёдорова участвует в боях без правил. изображение номер 9

Коли я приїхала в тренувальний зал, мене зустрів мій наставник-чоловік, який в два рази вище і більше мене. Мені було страшенно ніяково, я взагалі не могла уявити, що пробуватиму на нім якісь задушливі прийоми. Але у результаті, хоча з боку усе виглядало страшенно смішно, він навчив мене багатьом класним і корисним елементам.

  Як приготувати ідеальні хинкали


На освоєння рухів було всього декілька днів-мене вже чекав перший поєдинок. Чесно кажучи, після того, як я побачила свою суперницю, я засумнівалася, що усе закінчиться благополучно.

Дивитися повну версію челленджа

Я не звикла нікого бити і робити комусь боляче, тому мені було страшно ударити людину і заподіяти йому біль. У результаті я била і потім відразу ж запитувала: “Тобі не боляче”?.

По правді кажучи, я чекала від себе меншого, ніж у результаті змогла. Мені показали основи, і я усе швидко засвоїла. А до кінця дня і зовсім перейшла на освоєння реальних прийомів. Якщо я ще трохи потренуюся, зможу навіть використати ці прийоми в життя (з метою самооборони, звичайно). Загалом, хочу ще потренуватися.

-В житті важливо кидати собі виклики. Це основа розвитку. Якщо ти не робиш нічого нового, ти коштуєш на місці і не ростеш.

Щоб знайти себе в чомусь, треба спробувати. Наприклад, я не чекала, що стану сноубордисткой. Займалася музикою і взагалі хотіла стати естрадною зіркою. Потім спробувала сноуборд, і мене затягнуло. Якби я тоді не кинула собі виклик, зараз не була б тією, ким стала.

  Зроби тихше: чи псується слух, якщо слухати гучну музику


Я вважаю, кожен просто зобов’язаний пробувати щось нове і розвивати себе у різних напрямах (навіть якщо ці напрями на перший погляд здаються не близькими). Все одно треба пробувати.

The Сhallenger пропонує вам проявити сміливість і прийняти участь в конкурсі: здійсните те, про що давно мріяли, але у вас бракувало духу. Переходьте на сторінку і дізнавайтеся подробиці. Переможця чекає класний приз-поїздка на Quiksilver New Star Camp 2019.

Перейти на сайт

Герой наступного матеріалу-Євгеній Ісаков, чотирикратний чемпіон Росії по серфінгу і атлет Team Toyota Russia. Євгеній розповість, яке випробування він вибрав і як челлендж допоміг йому впоратися з власними страхами.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ