Зв'язатися з автором

На YouTube стартував “Тиждень спорту”4 червня за підтримки Міністерства спорту Російської Федерації на YouTube була запущена нова кампанія. Разом із спортивними організаціями і популярними блогерами Google Україна підготував відеоролики про життя російських спортивних клубів, підбірки вправ для домашніх тренувань і багато що інше.

Російський футбольний союз представив колекцію відео, завдяки якій можна підготуватися до чемпіонату світу по футболу,-2018 і упізнати деталі гри. Олімпійський комітет Росії склав плей-лист, який включає невідомі факти про легку атлетику і фігурне катання. Російські олімпійці поділяться з прихильниками основами успішної спортивної підготовки, а також покажуть прості, але ефективні вправи для тренувань будинку, в спортивному залі або на відкритому повітрі.

Російські блогери Таня Рибакова і Катерина Буйда записали відео з рекомендаціями на тему фитнеса, здорового способу життя і йоги. Ці поради підійдуть для любителів самостійних тренувань. Прихильникам кроссфита сподобаються канали “ФизКульт” і FitStars, а любителі динамічних танців звернуть увагу на ролик від DanceFit.

Для усіх охочих буде відкритий доступ до каналів КХЛ, футбольного клубу “Зеніт”, “Баскетбольної сім’ї ЦСКА”, Федерації боксу Росії і інших.

  ФитнесМания, спортивний клуб, фитнес клуб, Doni, Black Star


Ознайомитися з усіма плей-листами можна тут.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ