Зв'язатися з автором

Наш вибір: лауреат “Оскара” фільм про скелелазіння без страховки – “Фри-соло”Учора, 25 лютого, картина Free Solo про підкорення гори Эль-капитан отримала золоту статуетку в номінації “Кращий документальний фільм”. Це історія про подолання себе і про те, що треба рухатися вперед не дивлячись ні на що, а ще там повно запаморочливих пейзажів. Загалом, усе, як ми любимо.

Free Solo-фільм про екстрим як спосіб життя, в якому знаходиться місце і психології стосунків між людьми, і дитячим спогадам. Слоган фільму “Жити поза страхом” дуже точно передає зміст стоминутной картини. Головний герой-Алекс Хоннольд, знаменитий скелелаз, якому належать світові рекорди сходжень без страховки (фри-соло) по вертикальних стінах великої протяжності. Третього червня 2017 року Олексій уперше в історії підкорив маршрут Free Rider гори Эль-капитан, Національний парк Йосемити, США, без якої-небудь страховки. Довжина маршруту складністю 7С по скелелазній класифікації трас склала 1 000 метрів. Спортсмен здолав його за 3 години 56 хвилин. Фільм розповідає про річну підготовку до сходження, труднощах, з якими стикався спортсмен, і про проходження маршруту.

Режисерами картини виступили Джимми Чин і Елізабет Чай Васархели, що зняли в 2015 році фільм про альпінізм “Міру”. Операторів знімальної групи відбирали з досвідчених альпіністів, оскільки зйомки на стіні вимагали відмінних навичок сходжень і роботи з вірьовками. Світова прем’єра фільму відбулася 31 серпня 2018 року.

  Катя Павлова, Обоє Дві Хлопчик, музика для спорту, музика для тренувань слухати


До “Оскара” Free Solo отримав нагороду Британської академії кіно і телевізійних мистецтв (BAFTA) як краща документальна робота, а також ряд інших призів.

Викачати документальний фільм Free Solo можна в iTunes і Google Play.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ