Зв'язатися з автором

Натяжні стелі “Арка”: інструкція по монтажу


Зміст статті :

  • Особливості конструкції
  • Достоїнства
  • Області використання
  • Технологія монтажу

Натяжна стеля “Арка”-це різновид склепінчастої конструкції, що плавно переходить від стін до перекриття. Таку форму часто використовують для візуального збільшення кімнатного простору. Рівень максимальної кривизни і підйому арки може мінятися відповідно до необхідного дизайну інтер’єру.

Особливості конструкції натяжної стелі “Арка”

арочна натяжна стеля з глянсової плівки
У звичайній міській квартирі складно виготовити зведення у вигляді куполу. Він вимагає значної висоти приміщення і займає багато місця. Тому натяжна стеля аркою може стати вдалою альтернативою купольної конструкції.

Арка-ця одна з найбільш доступних у виготовленні об’ємних споруд, яку можна створити з використанням натяжного полотна. Тут не буде потрібно велику кількість профілів і конструктивно складний каркас. Досить розташувати пару зігнутих багетів на протилежних стінах приміщення, закріпити в них полотно і натягнути його.

Залежно від особливостей приміщення і вимог до його дизайну арочна натяжна конструкція може плавно переходити на стіни або мати при цьому різко обмежені контури. Таку стелю можна виконувати аркою тільки по одну сторону приміщення, залишаючи його протилежний край в горизонтальній площині. При цьому виходить плавний перехід стелі до однієї із стін кімнати.

  Подивитися фільм, що подивитися, який фільм подивитися, подивитися фільм, що стоїть, що подивитися у свята, кіно на новорічні свята


Для арок, що облаштовуються в довгих і просторих приміщеннях, полотно рекомендується ділити на фрагменти і кожен з них кріпити окремо. Це декілька ускладнить конструкцію, але позбавить її від провисання покриття або появи складок унаслідок слабкої натяжки полотна.

Кут вигину поверхні покриття можна вибирати довільно. Також є можливість варіювати його висоту, створюючи умови для монтажу композиції не в найбільшому по висоті приміщенні.

Достоїнства арочних натяжних стель

натяжна стеля
Як і усі натяжні системи, арка натяжної стелі успішно приховує вади поверхні базового перекриття. Щілини між бетонними плитами стелі, перепади його поверхні по висоті і інші зовнішні дефекти можна не викорінювати, а просто закрити натягнутою плівкою арочного покриття.

Інженерні комунікації також можна надійно приховати за полотном, спрощуючи завдання по маскуванню електропроводки, вентиляційних воздуховодов, труб або протипожежного устаткування.

Міцність і вологостійкість матеріалу натяжної арочної стелі не викликає сумнівів. Маючи таку конструкцію будинку, можна не турбуватися про затоплення приміщення сусідами згори. Полотно здатне витримати до 100 л/м2 води, злити яку не складає труднощів завдяки конструкції кріплення плівки.

  8 причин купити собаку або узяти його з притулку


Матеріал не гниє, не пліснявіє, на нім не утворюється грибок. Сучасні моделі арочних натяжних стель абсолютно нешкідливі для здоров’я і не викликають нападів алергії.

На відміну від зведень у вигляді куполу, арочні їх різновиди дозволяють встановлювати прилади освітлення по усій довжині натяжної стелі. Для цього зазвичай служать верхні точки об’ємної фігури. Якщо верхнє світло доповнити світильниками, розташувавши їх біля основи арки, можна отримати красиве і рівномірне освітлення кімнати.

Передумови для створення неповторного інтер’єру дає величезний вибір натяжних полотен і можливість виконання на них фотодрук. Особливу привабливість арочній стелі надають зображення, доповнюючі в смисловому значенні решту оформлення приміщення. Дуже непогано виглядає на полотні небо з білими хмарами або нічні сузір’я.

Окрім недоліків, властивих усім полотнам натяжних стель, арочні системи істотних мінусів не мають. Виключенням може бути те, що висота приміщення з його яких-небудь сторін стане трохи нижча. Проте ця обставина жодним чином не вплине на комфортне перебування людей в кімнаті, оформленою натяжною аркою стелі.

  Adidas Football випустив нову колекцію бутс Initiator


Області використання натяжних стель “Арка”

арочна натяжна стеля в сауні
Округла форма арочної стелі практично скрізь доречна. Це оформлення може стати гідною прикрасою коридору або просторої вітальні. Головне тут-не проявляти занадто великої завзятості при створенні об’ємної конструкції. Якщо вона стане занадто громіздкою, достоїнства дизайну усього інтер’єру приміщення можуть значно знизитися.

Офіси і будь-які інші комерційні об’єкти теж чудово підійдуть для використання в них такого декору. Типові для таких приміщень великі площі дозволяють створювати вражаючі і об’ємніші композиції арочних натяжних систем.

Дитячі кімнати можна оформляти полотнами з нанесеним на них фотодруком у вигляді блакитного неба або іншого зображення. Головне, щоб така стеля створювала затишок, і дитині було б комфортне знаходитися в прикрашеною такою аркою кімнаті.

Технологія монтажу арочних стель з натяжного полотна

монтаж арки з натяжного полотна
Об’ємна композиція арочної стелі набагато ефектніша за звичайну систему. В цьому випадку плівка натягається на каркас, який має спеціальну форму, що надає покриттю вигини.

Тривимірні системи монтуються за технологією плоских покриттів за винятком невеликих відмінностей. Головним з них є використання додаткових роздільників, що мають вигляд тривимірних граней.

  Як вибрати картридер?


Як кріпити натяжне полотно-дивитеся на відео:


Щоб нудну прямокутну кімнату було простіше перетворити в приміщення параболічної форми, рекомендуємо для прикладу ознайомитися з фото натяжних стель аркою, представлених на сайтах монтажних організацій. Удачі!


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ