Зв'язатися з автором

Nike, Найк, Аделина Сотникова, Анастасія Янькова, спортсмениКампанія натхненна спортсменками і жінками, які міняють культуру спорту і беруть під сумнів застарілий погляд на речі.

Nike презентував двохвилинний фільм, що переосмислює пісню “З чого ж зроблені наші дівчатка”?. Головним героєм є дівчинка, яка знаходить в пісні правдиві для себе слова і міняє оригінальний текст, роблячи висновок, що сучасні дівчатка зроблені з “прагнень, майстерності, незалежності, свободи”.

nike совместно с российскими атлетами запустил новую кампанию «сделана из…». изображение номер 5

News. nike. com

Nike заявляє, що кожна дівчина зроблена з того, що вона робить. Щоб розкрити свій потенціал, треба руйнувати застарілі стереотипи і робити упор на свої бажання, а не на очікування суспільства. Мета кампанії-показати справжню силу і дух російських жінок і почати діалог про безмежні можливості.

nike совместно с российскими атлетами запустил новую кампанию «сделана из…». изображение номер 6

Фото: news. nike. com

У зйомках фільму взяли участь провідні спортсменки Росії-олімпійська чемпіонка по фігурному катанню Аделина Сотникова, чемпіонка Росії по тайському боксу і борець ММА Анастасія Янькова, балерина Ольга Кураева, скейтбордистка Катя Шенгелия, рекордсменка по бігу Кристина Сивкова, тренер Nike+ Анастасія Котельникова, футболістка ФК “Чертаново” Ксения Лазарєва, а також актриса Ірина Горбачова.

  5 корисних властивостей буряка


nike совместно с российскими атлетами запустил новую кампанию «сделана из…». изображение номер 7

News. nike. com

“Якщо ти піддаєшся стереотипам, ти стаєш слабким. Іноді громадська думка може занадто давити на тебе, але твоя сила-в твоїй голові. Дуже важливо, щоб кожна дівчина знала про свій потенціал і могла робити те, що вона сама вважає за правильне для себе”,-стверджує олімпійська чемпіонка по фігурному катанню Аделина Сотникова.

nike совместно с российскими атлетами запустил новую кампанию «сделана из…». изображение номер 8

Фото: eurosport. com

“Багато хто говорить, що я займаюся нежіночим видом спорту. Але навколо мене стільки сильних дівчат-ми ставимо рекорди і залишаємося собою, ми працюємо і беремо на себе риски. Ціна помилки в моєму виді спорту-зламані кістки, і я себе не жалію”,-говорить Анастасія Янькова, чемпіонка Росії по тайському боксу і боєць Bellator MMA.

Впродовж декількох місяців Nike проведе серію заходів, які допоможуть дівчатам повірити в себе і розкрити свій потенціал. Розклад і реєстрація доступні на офіційному сайті заходу.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ