Зв'язатися з автором

Одяг Puma, кросовки Puma, новини модиУ співпраці з балетною трупою Нью-Йорка бренд Puma представив весняно-літню колекцію, натхненну постановкою “Лебединого озера”. Ця колекція об’єднує в собі елементи стилю, спорту і балету.

Минулого тижня спортивний бренд представив жіночу колекцію під назвою Swan. Колекція Swan (у перекладі з англ.-“лебідь”) поєднує в собі продуктивність, функціональність і стиль. Усі вироби виконані з вологоізолюючих матеріалів, мають внутрішній підтримувальний бюстгальтер і сітки для вентиляції. Колекція виконана в чорно-білому кольорі з веселкових матеріалів з деталями з пір’я.

Героїні кампанії, балерини Мими Стейкер і Олівія Пуассон, вважають, що одяг з цієї колекції допоможе жінкам стати упевненішими в собі. “Балет розвиває характер, як на сцені, так і поза нею,-говорить Мими Стейкер.-Ви повинні знайти вдохновление в собі і завжди прагнути до кращого, не приймаючи свої недоліки”. Інша танцівниця балету, Олівія Буассон, додає: “Щоб бути успішним, в першу чергу, ви повинні довіряти собі. Ви маєте бути кращими в том, ніж ви займаєтеся, тому що краще-це ви”.

Колекцію можна буде придбати на сайті puma. com, а також в магазинах торгової марки з 1 лютого.

  7 класних ігор, на які не жаль пам'ять в телефоні© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ