Зв'язатися з автором

Олександра Даддарио, Олександра Даддарио фото, Олександра Даддарио рятувальники МалибуБез Памелы Андерсон в нових “Рятувальниках Малибу” не усе так прекрасно. Але виправляє ситуацію інша актриса-Олександра Даддарио. Хочте знати, як їй вдалося прийти в таку шикарну форму і так прекрасно виглядати на екрані? Тоді швидше читайте (і дивитеся) наш матеріал.

Ще до зйомок фільму Олександра Даддарио вирішила зайнятися своєю фізичною підготовкою, тому регулярно стала відвідувати спортивний зал. Основна мета була-набрати м’язову масу. Тому до занять улюбленою йогою актриса вирішила додати силові тренування. ” Для “Рятувальників Малибу” я зробила ухил на силові тренування, чого раніше ніколи не робила. Після декількох тренувань я помітила результат-і різниця була величезною “-говорить Олександра. Силові вправи допомогли актрисі швидше і якісніше наростити м’язи.

Патрік Мерфи-особистий тренер Олександри Даддарио-допомагав актрисі підготуватися до зйомок фільму. Тренування проводилися по чотири-п’ять раз на тиждень по одній годині. Але чого тільки не було впродовж цієї години: високоінтенсивні тренування, вправи з використанням гумових стрічок і на м’ячі BOSU, заняття на тренажері-слайдері, TRX-тренировки.

  Зарядний пристрій, телефон розрядився, як зарядити телефон


“Це була велика робота над собою і своїм тілом. Тепер у мене уперше в житті з’явився прес! Але найважливіше-я почувала себе сильною і упевненою упродовж зйомок усього фільму”-признається Даддарио.

Навіть після завершення зйомок і виходу фільму актриса продовжує тренуватися з Мерфи. Як говорить Олександра, добре себе почувати фізично так само важливо, як і емоційно. Тому вона тренується двічі в тиждень з особистим тренером. Фізична активність допомагає їй краще справлятися із занепокоєнням і покращує сон, а заняття йогою-підвищити гнучкість і збільшити витривалість.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ