Зв'язатися з автором

Olympus Fitness & Spa, фитнес-клуб, басейн, спа, Hyatt MoscowНовий багатофункціональний простір для самоудосконалення і відпочинку почав роботу в готелі Hyatt Regency Moscow Petrovsky Park, який є частиною проекту “ВТБ Арена парк”.

До складу фітнес-центра входять студії для пилатеса, сайклинга, аеробіки і йоги, тренажерні зали з високотехнологічним устаткуванням TechnoGym, а також басейн і спа. Кваліфіковані інструктори і тренери клубу допоможуть підібрати індивідуальну або групову фитнес-программу: від функціонального тренінгу, стретчинга і боди-балета до класів Upper Body, спрямованих на опрацювання рук, плечового пояса, спини і пресу.

Фото: Olympus Fitness & Spa

Фото: Olympus Fitness & Spa

Фото: Olympus Fitness & Spa

Розслабитися після тренування можна в 25-метровому басейні із зонами відпочинку або відвідавши одну з численних спа-процедур, які проводяться на основі натуральної косметики. Серед найпопулярніших-програми відходу за тілом і обличчям Thalgo, “Лифтинг і пружність” від Clarins і традиційні процедури в російській лазні з косметикою Natura Siberica.

Усі зони клубу працюють щодня з 6 ранку до 11 вечора. Окрім разових тренувань можна придбати індивідуальні і сімейні абонементи строком до 12 місяців з можливістю пробного безкоштовного заняття. Додаткова інформація-на офіційному сайті.

  Форель в духовці, форель рецепти, форель запечена в духовці, як приготувати форель© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ