Зв'язатися з автором

Під’їм до світанку, 8 000 кроків, обід з колегами: 12 секретів продуктивності генерального директора Apple Тіма КукаУправляти найдорожчою компанією світу-завдання не з легенів. Але Тім Кук відмінно з нею справляється ось вже сім років. Напередодні презентації Apple (вона відбудеться сьогодні в 20:00 за московським часом) розповідаємо, як СЕО компанії устигає усе на світі і при цьому не божеволіє.

У серпні 2018-го Apple стала найдорожчою компанією у світі-її ринкова вартість перевищила один трильйон доларів. З 2011 року нею керує Тім Кук, який до цього довгий час працював із Стівом Джобсом в IBM, а потім в Apple операційним директором. Життя відомих на весь світ керівників-велика таємниця. Але усі вони-звичайні люди, які просто багато (дуже багато) працюють і уміють правильно розпоряджатися своїм часом.

Тім Кук встає дуже рано

Глава Apple зазвичай встає до світанку, біля 3:45 ранку. Так, кожен ранок. Впродовж години після пробудження Кук відповідає на листи, а потім вирушає на тренування.

Тренується щодня

У 5 ранку Тім Кук починає тренування в залі. Кук упевнений, що саме заняття спортом підтримують мозок в активному стані. Його тренування займає близько години.

  Енергійний плей-лист від співачки NAT


Користується Apple Watch

За 2016-ою Кук схуднув на 22 кілограми. Він переконаний, що зміг досягти таких результатів завдяки Apple Watch. Гаджет допомагає відстежувати раціон впродовж дня через спеціальні програми, а ще стежить за активністю і витраченими калоріями.

подъём до рассвета, 8 000 шагов, обед с коллегами: 12 секретов продуктивности генерального директора apple тима кука. изображение номер 4

Фото: marketwatch. com

Проходить 8 000 кроків до 12:00

На біговій доріжці або по дорозі в офіс Кук намагається зробити денну норму кроків. Довгий робочий день припускає сидіння на одному місці, тому СЕО Apple проводить початок дня максимально активно.

Снідає корисними продуктами

Кук уважно стежить за своїм здоров’ям, тому його раціон складається тільки з корисних блюд. Наприклад, на сніданок він часто їсть омлет з білків яєць, злакові пластівці без цукру і п’є мигдалеве молоко.

Відповідає на 800 листів в день

Тім Кук-людина, у якої явно немає проблем з купою непрочитаних листів в пошті. Щодня він відповідає на 700-800 листів. Кук признається, що він страшний трудоголік, тому просто не може не відповісти майже на кожен лист. Коли жодної деталі не упускається з виду, робочий процес найбільш ефективний.

  5 пульсометрів на усі випадки життя


Працює разом з усіма і уміє слухати

Продукти Apple, якими багато людей користуються щодня,-результат праці сотень інженерів і дизайнерів. Тім Кук намагається впродовж дня попрацювати з декількома департаментами, почути, які є проблеми і як знаходяться рішення. Генеральному директорові важливо бути залученим не лише в стратегічні процеси, але і в рутинні завдання. Відомо, що Тім Кук-вимогливий бос, але інакше не створиш ідеальні гаджети.

подъём до рассвета, 8 000 шагов, обед с коллегами: 12 секретов продуктивности генерального директора apple тима кука. изображение номер 5

Фото: mcttrainingconsultant. com

Не заспокоюється, поки завдання не вирішене

Годинні зустрічі і нескінченне листування поштою із співробітниками-Кук завжди прагне знайти рішення і досягти бажаного результату, навіть якщо на це йде багато часу. Не погоджуватися на півзаходи-ще один принцип керівника Apple.

Обідає разом з колегами

Керівники підрозділів Apple обідають разом з іншими співробітниками в їдальнях в кампусі. Тім Кук часто підсаджується за стіл до новеньких або тим, кого доки не знає особисто, щоб познайомитися ближче і трохи поговорити за їжею.

Йде з офісу останнім

Щодня Тім Кук проводить в офісі по 12-13 годин, щоб встигнути вирішити за день максимальну кількість завдань.

  У Києві пройде всесвітня акція "День добрих справ"


подъём до рассвета, 8 000 шагов, обед с коллегами: 12 секретов продуктивности генерального директора apple тима кука. изображение номер 6

Фото: time. com

Лягає спати в 9 вечора

СЕО Apple спить по сім годин і вважає, що для продуктивної роботи обов’язково треба висипатися. Відбій щодня ранній-близько дев’яти годин вечора.

Активно проводить вихідні

У вільний час і у вихідні дні Кук любить активно проводити час на свіжому повітрі: ходить в гори, бігає і катається на велосипеді.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ