Зв'язатися з автором

Питання: чому зводить ногу судомоюПоява болів може бути пов’язана не лише із заняттями фитнесом, але і деякими станами організму.

Найчастіше зустрічаються судоми литкових м’язів. Якщо спазми регулярно вас турбують, це привід звернутися до лікаря: вони можуть виявитися симптомом захворювання печінки, обезводнення, реакцією організму на набирання деякого вигляду ліків або фізичну активність. Діагностика допоможе лікареві призначити ефективний план лікування, а вам-скоріше позбавитися від болів. Буває і так, що ногу зводить з невідомої причини-такі судоми називають первинними ідіопатичними. В цьому випадку допоможуть спеціальні вправи і знеболюючі.

вопрос: почему сводит ногу судорогой. изображение номер 2

Фото: shutterstock. com

Щоб понизити частоту виникнення спазмів, лікарі радять робити розтяжку м’язів три рази в день (один раз перед сном). Фахівці Mayo Clinic ще рекомендують пити достатня кількість води, особливо під час тренувань. Це теж допоможе розслабити м’язи.

Дізнатися більше про те, що треба зробити, щоб судоми в ногах ніколи не турбували, і чи є якась профілактика, можна в цій статті.

  Укладання художнього паркету© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ