Зв'язатися з автором

Пластична хірургія: чому не потрібно соромитися робити операції The ChallengerПластичний ­хірург клініки эстети­чесанням медицини “Клазко” Нодари Иос­елиани розповідає, що найчастіше хочуть змінити в собі пацієнти і наскільки безпечно робити пластичну операцію. Нодари дає відповідь на найпоширеніші питання про пластику і викриває сучасні міфи про риски і ускладнення.

Любити себе важливо. Приймати себе таким, якою ти є, важливо. Але на жаль, не завжди виходить. У епоху бодипозитива, коли носити розмір L і XL стало нормальним і неганебним (нарешті), люди стали простіше відноситися до своїх і чужим недолікам (хто взагалі вирішив, що це недоліки?). Але буває і так, що людина не готова і не хоче миритися з маленькими або великими грудьми або горбовинкою на носі. І що тоді робити? Поки краще за пластичну хірургію нічого не придумали-і немає чогось поганого, ганебного або страшного в тому, щоб відправитися до фахівця хоч би на консультацію. Якщо пластична операція зробить вас щасливіше і упевненіше в собі, якщо вона позбавить вас від комплексів, якщо ваш психічний і фізичний стан стане кращий, то чому ні?

почему не нужно стесняться делать пластические операции. изображение номер 9

Нодари Иос­елиани

Нодари Иос­елиани, пластичний ­хірург клініки эстети­чесанням медицини “Клазко” :

-Те, що зазвичай хочуть поміняти в собі пацієнти, залежить від їх віку. До 35 років найчастіше просять змінити груди (до або після пологів), ніс, роблять абдомінопластику (наприклад, після пологів живіт може виглядати не так, як раніше, це турбує жінок) і ліпосакцію. Після 35 років пацієнти зазвичай звертаються за підтяжкою особи, блефаропластикой (пластикою повік), маммопластикой і абдомінопластикою. До російських лікарів рідко звертаються за встановленням імплантатів в сідниці-це популярно у Бразилії.

У пластичній хірургії, як, мабуть, і скрізь, є мода на природність. Перше, що говорять клієнти, коли приходять на консультацію: “я хочу, щоб усе виглядало натурально”. Я вже не зустрічаю пацієнток, які просять груди четвертого або п’ятого розміру. Багато дівчат, навпаки, приходять зменшити груди або губи (раніше для збільшення губ використали полімери-щоб їх витягнути, потрібно операцію). Більше того, якщо до мене прийде дівчина і попросить збільшити груди до сьомого розміру, я відмовлюся це робити. Я розумію, що вже через рік вона зігнеться в хребті і у неї утворюються грижі.

  Ідеальні пари: правильне поєднання продуктів


Наскільки безпечно робити пластичну операцію

почему не нужно стесняться делать пластические операции. изображение номер 10

Фото: shutterstock. com

Відсоток невдалих операцій, пов’язаних з роботою хірурга, з року в рік практично не міняється-це 5-10%. Відсоток невдалих операцій, пов’язаних з імплантатами, шовним матеріалом і ліками, рішуче зменшується. Прогрес йде божевільними кроками: те, що лікар використовує сьогодні, завтра може вже застаріти. Фахівцеві необхідно постійно стежити за такими речами і їм відповідати.

“У мене не прижився імплантат”, “у мене з’явилася алергія на імплантат”-це швидше фантастичні історії з Інтернету. Якщо детально розпитати дівчат, які говорять про те, що у них не прижився імплантат і його довелося міняти, стане зрозуміло, що це, швидше за все, була помилка лікаря. Випадків, описаних в літературі, коли дійсно не прижився імплантат або розвинулася алергія, дуже мало. А я за усю свою практику зустрічав таке буквально пару разів. Сучасні матеріали безпечні для організму.

Як вибрати пластичного хірурга

почему не нужно стесняться делать пластические операции. изображение номер 11

Фото: shutterstock. com

Як це не дивно, одним з кращих і перевірених способів вибору лікаря залишається так зване сарафанове радіо. Розпитайте своїх друзів, друзів друзів, знайомих знайомих-і так ви обов’язково знайдете “свого” лікаря. Ну і прислухайтеся до себе-чуття рідко підводить.

  М'ясо на грилі: 3 рецепти від шеф-кухарів


Не варто економити на операції. Збільшення грудей або ринопластика-це не екстрена операція, не апендицит. Пластична хірургія майже завжди може почекати. Тому якщо немає фінансової можливості зробити операцію сьогодні, краще відкласти її, а не шукати вигідні пропозиції.

Не варто орієнтуватися тільки на досвідченість і професійність хірурга. Успішний результат операції залежить не лише від нього, а ще і від анестезіолога, санітарки, медсестри і інших людей, працюючих в клініці. Хірург може зробити прекрасну операцію, але якщо увечері прийде недосвідчена медсестра, трохи підтягне білизну, як, на її думку, потрібно, наступного дня можуть статися непоправні наслідки. Важливо підбирати грамотно і хірурга, і анестезіолога, і клініку.

Як людина готується до операції

почему не нужно стесняться делать пластические операции. изображение номер 12

Фото: shutterstock. com

Кожен пацієнт обов’язково проходить план обстеження, щоб виключити можливі ускладнення від хірургічного втручання або анестезії. Людина здає аналіз крові, сечі, ЕКГ, флюрографию. Це основне. Якщо є хронічні захворювання, додаються інші аналізи і огляди у фахівців. Якщо усі результати в нормі, хірург і анестезіолог можуть дати гарантію, що усе пройде добре. Здоров’я первинне, краса вторинна. Людина до нас приходить здоровий і живий-таким він і повинен піти.

Якщо ми знаходимо в аналізах те, що нам не сподобалося, ми направляємо до вузьких фахівців, на повторні аналізи або лікування. Головне-у нас є на цей час, повторю, це не екстрена операція.

Є список того, що не можна робити перед операцією : палити (впродовж двох місяців до і після операції), пити алкоголь, вживати деякі ліки. Але, на мою думку, усі заборони мають бути реальними, тому своїм пацієнтам палити не забороняю: якщо людина може прожити без сигарети чотири місяці, він би давно вже сам кинув.

  Банани


Напередодні операції має бути легка вечеря, а сама операція проводиться натщесерце.

Як проходить операція

почему не нужно стесняться делать пластические операции. изображение номер 13

Фото: shutterstock. com

Перед операцією хвилюються усі. Боятися-це нормально. Зазвичай хірурги замислюються, коли пацієнт на першій консультації говорить, що готовий лягти під ніж прямо зараз. Від таких людей можна чекати чого завгодно. Але проте не можна допустити, щоб людина лягала на операційний стіл увесь на нервах і схвильований. Тому перед операцією роблять премедикацію (Попередня медикаментозна підготовка хворого до загальної анестезії і хірургічного втручання.-Прим. ред. )-і через декілька хвилин після уколу з цією людиною можна летіти хоч в космос, він стає абсолютно спокійним. Якщо пропустити цей етап, анестизиологу доведеться вводити більше за знеболюючих. Після премедикації пацієнта привозять в операційну, ставиться катетер, вводяться ліки, людина засинає, а хірург приступає до роботи.

“Я усе чув”, “Я відчувала біль, але нічого не могла зробити”-жоден пацієнт не може нічого чути або відчувати. Тут працює підсвідомість: людина сильно переживає із-за операції, потім прокидається, і усе, чого він боявся, здається йому реальним. Мене ще часто запитують: “А що, якщо я прокинуся під час операції”? Я завжди відповідаю, що якщо ви прокинетеся під час операції, я сам помру від страху. Такого не може бути: анестезіолог контролює стан людини на моніторі кожну секунду.

  Білоруський стартап випустив додаток для віртуальної примірки кросовок


Багато людей бояться наркозу, але варто більше боятися хірурга, ніж анестезіолога. У області анестезії усе пішло настільки вперед, що середній по досвідченості анестезіолог може напортачить набагато рідше, ніж високопрофесійний хірург. Там усе стандартизовано і механізовано, усі апарати нешкідливі, щось зіпсувати дуже складно. Але звичайно, це не означає, що тепер довіряти своє життя можна навіть недосвідченому фахівцеві.

Усі препарати, які використовуються для анестезії, короткої дії,-вони досить швидко виводяться з організму. Як тільки хірург закінчив роботу, анестезіолог перестає подавати ліки. Свідомість і пам’ять після операції повертаються максимум через 30 хвилин.

Як проходить реабілітація

почему не нужно стесняться делать пластические операции. изображение номер 14

Фото: shutterstock. com

Те, як проходитиме відновлення, залежить від операції. Давайте розглянемо процес реабілітації після встановлення імплантатів в грудях. Взагалі, маммопластика вважається найхворобливішою операцією, інші переносяться легше.

Після операції людина доба знаходиться в клініці-це обов’язково. У перший день він нічого не відчуває-медичний персонал усе робить за нього: годує, дає знеболююче за розкладом, водить до туалету і назад. Коли пацієнт повернеться додому, його почне турбувати біль-але це не такий біль, від якого божеволіють і яка вимагає наркотичних знеболюючих. Перші три дні досить приймати 3-5 пігулок звичайних знеболюючих. На четверту і п’яту добу-1-2 пігулки в день.

Якщо робота нефізична (жінка працює тільки за комп’ютером), до неї можна повернутися на 5-7 день після операції. Фізично активним дівчатам, які, наприклад, працюють визажистами, фитнес-тренерами або перукарями, необхідно відновлюватися довше-на роботу можна піти тільки через 20 днів.

Впродовж місяця після операції треба носити компресійну білизну, тому їхати на морі немає сенсу. Просто подорожувати без фізичних навантажень допускається вже на десятий день-після останньої перев’язки. Почати займатися фитнесом рекомендується через місяць, але це мають бути мінімальні навантаження, наприклад їзда на велотренажере або плавання. Три місяці після операції не можна відвідувати солярій, лазню, сауну і загорати топлес.

  Від Саші Новікової до Артема Корольова : 11 нових кулінарних книг, які вам точно сподобаються


Свідчення і протипоказання

почему не нужно стесняться делать пластические операции. изображение номер 15

Фото: shutterstock. com

Є такі випадки, коли пластичну операцію необхідно робити, щоб поліпшити стан здоров’я, а не змінитися зовні. До таких свідчень відносяться: великі груди-із-за неї страждає хребет, болить спина, утворюються грижі; викривлена носова перегородка-людина не може повноцінно дихати, мозок погано насичується киснем; дистрофія гомілки-таке буває після захворювань, перенесених в дитинстві, круропластика допоможе це виправити.

Важливий психологічний стан людини. Якщо він невдоволений собою, якщо його не влаштовує ніс, губи, груди, живіт, він знаходитиметься в перманентом стресовому стані. А це погано впливає і на фізичне здоров’я. Пластична хірургія допоможе йому стати упевненіше в собі, допоможе позбавитися від комплексів і, можливо, щось змінити у своєму житті до кращого.

До протипоказань відносяться: непереносимість анестезії, проблеми з кров’ю (погана здатність згущуватися), цукровий діабет, поліорганна недостатність, мастопатія, онкологія і інші важкі захворювання.

Дуже рідко буває, коли людині взагалі не можна робити пластичні операції. Найчастіше це просто відкладається на якийсь час, поки людина не пройде лікування.

Клініка “Клазко” дарує читачам The Challenger промокод CHALLENGER (діє до 31 серпня). Ви отримаєте безкоштовну консультацію і знижку 10% на усі пластичні операції у Нодари Иос­елиани. Дізнатися про пластичні операції, які проводить Нодари, і про їх вартість можна

ТУТпочему не нужно стесняться делать пластические операции. изображение номер 16

Нодари Иоселиани


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ