Зв'язатися з автором

Pobling pore Sonic Cleanser Color – ультразвуковий апарат для особи


Зміст статті :

 • Де купити і ціна
 • Опис пристрою
 • Корисні властивості
 • Переваги
 • Протипоказання
 • Інструкція по застосуванню
 • Реальні відгуки

Pobling pore Sonic Cleanser Color-цей пристрій, призначений для догляду за шкірою обличчя, принцип якого заснований на дії ультразвуку. Цей ультразвуковий апарат виконує декілька функцій відразу. Читайте їх опис в цій статті.

Де купити і ціна апарату Pobling Color

Якісні ультразвукові щіточки Поблинг Колор практично неможливо знайти в магазинах. Якщо такий товар і попадеться, то це буде дешева підробка. До речі, оригінал від підробки досить легко відрізнити: на нижній частині приладу, виготовленого сертифікованим виробником, є присутньою маркіровка “ЦЕ”, що означає, що виріб пройшов перевірку і відповідає вимогам і стандартам Європейського союзу, при цьому не є небезпечним для здоров’я або довкілля.

Купити Pobling pore Sonic Cleanser Color можна через сайт офіційного виробника-корейській компанії Habalan. Останнім часом при інтернет-продажах стає нормою простий захист від шахрайства: оплата після отримання товару. При цьому оформлення замовлення і доставка не займає багато часу.

Ціна Поблинг Колор для різних країн розраховується, виходячи з курсу валют, і складає:

 • у Росії-1950 рублів;
 • у Україні-559 гривен;
 • у Казахстані-10000 тенге;
 • у Білорусії-595000 білоруських рублів.

Офіційний виробник нерідко проводить акції, знижуючи ціну до 50%. Це, поза сумнівом, відмінна пропозиція, оскільки вартість всього однієї процедури по догляду за шкірою обличчя в спеціалізованих салонах може бути навіть більше вартості цього ультразвукового пристрою.

Опис ультразвукового облаштування Поблинг Колор для особи

ультразвукові щіточки pobling color
Нині з розвитком технологій в косметології все більший попит мають засоби і пристрої для професійного відходу за тілом, які можна використати самостійно в домашніх умовах. Нарешті прийшов час і для процедур, пов’язаних з дією на шкіру ультразвуку.

  Дарина Лисиченко : улюблене блюдо салат табуле рецепт


У цьому напрямі популярності набуває розробка корейської компанії Habalan-ультразвукова щіточка Pobling pore Sonic Cleanser Color, яка є невеликим ручним пристроєм без дротів живлення. Воно працює від звичайної пальчикової батареї, змінити яку при необхідності не складе труднощів. Завдяки цьому апарат може бути використаний навіть в похідних умовах.

Безпосередня дія пристрою здійснюється за допомогою унікальної щіточки, що складається з численних пружних щонайтонших щетин. Вони здатні ніжно очищати найменші пори на шкірі, не травмуючи її. Якщо щіточка з якоїсь причини зробиться непридатною, її можна замінити новою.

Під час роботи апарату щетини вібрують з великою швидкістю, роблячи механічну дію на клітини шкіри, стимулюючи тим самим ліпідний обмін, підвищуючи пружність епідермісу. Такого ефекту неможливо досягти, використовуючи спонжики або мочалки для особи. У щонайтонших щетин у декілька разів більше можливостей очистити пори від забруднень. До того ж Поблинг Колор можна застосовувати для будь-якого типу шкіри, навіть найвідчутнішої.

До властивостей ультразвуку приписують наступні можливості: рефлекторне розширення посудин, поліпшення міжклітинного обміну, кровопостачання, проникності мембран, нормалізацію діяльності сальних залоз. Налагодження обмінних процесів супроводжується підвищенням регенераційних здібностей шкіри, що призводить до підвищеного вироблення колагену, необхідного для збереження молодості м’яких тканин.

Нормалізований метаболізм також сприяє усуненню запалень, лущень, оскільки клітини шкіри активніше забезпечуються поживними речовинами. Тим більше, якщо після процедури використати якісний косметичний або лікарський засіб.

Щоденне застосування апарату для обличчя Pobling Color в комплексі з поживними засобами сприяє усуненню дрібних зморшок, очищенню забруднених пір і їх поступовому звуженню. Таким чином, шкіра стає гладшою, що дозволить макіяжу лягати більше рівномірно. Крім того, варто відмітити відсутність роздратувань, почервонінь на шкірі після процедури.

  У Рузе уперше пройде найбільший велозаезд Gran Fondo Russia


Корисні властивості щітки Pobling pore Sonic Cleanser Color

поліпшення регенерації шкіри після використання pobling color
Виходячи з механізму дії Поблинг Колор, основні функції і корисні властивості пристрою можна описати таким чином:

 1. Ефективне очищення шкіри від пилу, шкірного жиру, клітин, що омертвіли;
 2. Дбайливе видалення макіяжу;
 3. Активізація обмінних процесів;
 4. Поліпшення мікроциркуляції крові в шкірі;
 5. Поліпшення здатності шкірних покривів поглинати поживні речовини, що робить дію кремів ефективнішою;
 6. Поступове звуження пір;
 7. Відновлення регенераційних здібностей шкіри;
 8. Стимуляція вироблення колагену;
 9. Усунення дрібних зморшок;
 10. Підтягування шкірних покривів;
 11. Зняття роздратування.

Переваги ультразвукової інноваційної системи для особи

здорова шкіра обличчя
Ультразвуковий апарат для обличчя Pobling pore Sonic Cleanser Color має ряд достоїнств в порівнянні з іншими способами догляду за шкірою. Опишемо найбільш значимі з них:

 • Багатофункціональність пристрою . За допомогою однієї щітки робиться не лише очищення шкірних покривів, але і здійснюється масажна дія, стимулююча природні процеси обміну речовин, синтезу корисних елементів шкіри.
 • Безпека . Апарат Pobling отримав усі необхідні документи, що підтверджують безпеку його використання.
 • Дешевизна . Ціна одного пристрою, який може прослужити декілька років, порівнянна з вартістю одной-двух процедур по ультразвуковому чищенню особи, що проводиться в косметичних салонах. Відомо, що для досягнення бажаного ефекту необхідно проходити курс ультразвукової обробки. Заощадивши гроші на нім, можна придбати відразу декілька щіток Pobling Color.
 • Простота в застосуванні . Рекомендації виробника по використанню пристрою свідчать, що щітка може застосовуватися в домашніх умовах людьми без професійних навичок косметолога.
 • Не травмує шкіру . Щіточка в силу особливостей щетин (товщина кожної щетини менше товщини волоска) не здатна порушувати цілісність шкірних покривів, до того ж дія Поблинг Колор-абсолютно безболісна, чого не можна сказати про скрабах або жорсткі мочалки для особи.
 • Універсальність . Застосовувати апарат можна як чоловікам, так і жінкам при будь-якому типі шкіри.
  Натуральна косметика: тестуємо косметику Mi&Ko, Mixt, Weleda і Pure Love


Протипоказання до використання ультразвукового апарату Поблинг Колор

хімічний пілінг як протипоказання до застосування pobling
Практично у будь-якого косметичного засобу або пристрою для догляду за шкірою є мінімальний перелік протипоказань. Для Pobling pore Sonic Cleanser Color список заборон до застосування має наступні пункти:

 1. Наявність множинних запалених вогнищ, подряпин;
 2. Вугрова хвороба;
 3. Параліч лицьового нерва і невралгія трійчастого і очноямкового нервів;
 4. Період в 3 місяці після проведення операцій на голові;
 5. Недавнє проведення хімічного пілінгу;
 6. Наявність имплантантов, золотих ниток або новоутворень на обличчі;
 7. Захворювання крові і важкі інфекційні недуги;
 8. Вагітність, годування грудьми;
 9. Гіпертонія, наявність кардіостимуляторів, ішемічна хвороба серця;
 10. Вегето-судинна дистонія.

Інструкція по застосуванню щітки Pobling Color для очищення особи

як користуватися щіткою pobling color
Користуватися приладом Поблинг Колор дуже просто. Пристрій не передбачає наявності яких-небудь навичок і досвіду косметолога, тому воно призначене для домашнього застосування.

Інструкція до ультразвукової щітки має наступні пункти:

 • Заздалегідь зніміть макіяж з очей. Це необхідно зробити, щоб не травмувати вії і ніжну шкіру навколо очей. Механічна дія щетин на забарвлені тушшю вії може привести до ламкості або випадання волосків.
 • Перед початком використання Pobling Color змочите щетини в теплій воді. Не варто застосовувати гарячу воду.
 • Нанесіть невелику кількість очищаючого засобу на щетини.
 • Включіть апарат і починайте обробку.
 • Кожну частину лиця варто обробляти певна кількість часу : лоб, щоки, очі-30-40 секунд, а ніс і підборіддя-близько хвилини.
 • Нанесення очищаючого косметичного засобу не є обов’язковим. Для простого уранішнього умивання можна використати тільки зволожену насадку приладу Поблинг Колор.
 • Обробляючи шкіру, виконуйте плавні безперервні рухи, не слід надмірно натискати.
  Втома, причини втоми, як зняти втому


Викладемо декілька варіантів напрямів руху при масажі ультразвуковою щіткою, описаних в інструкції Pobling pore Sonic Cleanser Color, які допоможуть зробити процедуру ефективнішою. Отже, щоб поліпшити мікроциркуляцію крові, не порушуючи структуру шкіри, виконуйте рухи по наступних напрямах:

 1. Від середини підборіддя по злегка зігнутій лінії до мочок вух по черзі з кожного боку особи.
 2. Від серединної точки підборіддя у напрямку до центру вушної раковини.
 3. Від куточка губ до верхівок вух.
 4. Від крил носа до зовнішнього кута брови.
 5. Від куточків губ по закругленій лінії до носа.
 6. Від крил носа до скронь відповідної сторони особи.

Реальні відгуки покупців про облаштування Поблинг Колор

шкіра обличчя до і після застосування pobling
Ультразвуковий апарат за недовгий час перебування на ринку товарів по догляду за шкірою встиг зарекомендувати себе з найкращого боку, отримавши безліч прихильників серед покупців. Не обійшли стороною таке модне пристосування і шахраї, що виробляють підробний товар низької якості. Попри те, що деякі люди попадаються на хитрощі зловмисників, в переважній більшості відгуки Pobling pore Sonic Cleanser Color отримує позитивні. Наведемо декілька прикладів.

Маргарита, 34 роки

Pobling-дуже крута річ, що стала мені помічником №1. Я не використовую водостійку косметику, тому з легкістю знімаю макіяж, застосовуючи цю щіточку. За пару тижнів я помітила, що шкіра стала більше сяючою, злегка вирівнявся рельєф і тон. До речі, якщо ви не хочете щодня піддавати шкіру ультразвуковій дії, то можете використати апарат, не включаючи його, просто масажуючи по масажних лініях.

Олена, 25 років

  5 незвичайних зимових видів спорту


Дізналася про Pobling, переглядаючи відеовідгук блогера. Вирішила купити, оскільки ціна мене не сильно турбувала на той момент, тим паче, що порівняно з салонними процедурами вартість цієї щітки невелика. Користуюся вже місяців 5 і дуже задоволена результатом. Раніше у мене була проблема-з’являлися прищі перед жіночими днями, але коли я стала очищати шкіру за допомогою Поблинг Колор, це питання відпало, оскільки пори-постійно чисті, і там просто нічому запалюватися. Тепер забезпечую подружок цим чудо-устройством, принаймні, цього року я знаю, що їм дарувати на дні народження!

Ульяна, 39 років

Pobling pore Sonic Cleanser Color я купила під час візиту в Корею, там немає проблем з купівлею цього апарату. Шкодую тільки, що відразу не узяла і для дочки, оскільки побоювалася за негативну дію на молоду шкіру ультразвуку. Покористувавшись, зрозуміла, що побічної дії ніякого немає, зате плюсів маса-чиста, гладка шкіра, без лущень. Навіть мій улюблений крем для особи відкрився мені в новому світі, адже тепер він краще вбирається і допомагає моїй шкірі бути в тонусі. Це відмінна розробка для зручного і якісного догляду за шкірою! А якщо спільно з Pobling використати поживні косметичні засоби, то можна з легкістю потроїти благотворний ефект.

Отже, щоб отримати якісний догляд за шкірою, але при цьому мати можливість заощадити грошові кошти на частих походах в косметичні салони, досить придбати ультразвуковий апарат для обличчя Pobling Color і підібрати поживний засіб. Проте не варто забувати, що краса і здоров’я шкіри також залежать від вступу корисних речовин з їжею. Вітається вживання вітамінних препаратів, а також відмова від шкідливих звичок.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ