Зв'язатися з автором

Пози йоги, пози йогів, пози йоги фото, асаны йоги, асаны йоги фотоДавно хочете почати займатися йогою? Чи вже давно почали, але останнім часом бракує натхнення для виконання уранішніх асан? Ми зібрали для вас десять прикладів того, на що здатне людське тіло після довгої і наполегливої роботи. Обережно: без інструктора і попередньої підготовки не повторювати.

Вертикальний шпагат вниз головою з опорою на стіну

Маккензи Козловски-інструктор з йоги, автор декількох відеокурсів, власник власної студії, блогер і з недавніх пір мама. До йоги вона підходить більше як до фитнесу, чим як до духовної практики: усі її курси спрямовані на схуднення або зміцнення м’язів. Дивлячись на її фото в соцсетях, розумієш: підхід працює. Така поза вимагає відмінної розтяжки литкових м’язів і задньої поверхні стегон і міцного нижнього пресу, щоб утримати рівновагу.

Поза лотоса в стійці на голові

Брайони і Дайс-сімейна пара, яка викладає йогові по всьому світу. У дитинстві Брайони була азіатською поп-зіркою і отримала платиновий альбом в 13 років. За її словами, зайвий тиск суспільства майже зламав її. Але вона знайшла порятунок в йогі. Разом з чоловіком вони зробили практику справою свого життя.

  5 секретів краси японських жінок


Поза лотоса в стійці на голові-мабуть, найвідоміша з “просунутих” поз, яку прагнуть повторити усі, хто тільки ступає на шлях йоги. Це вимагає бездоганного почуття рівноваги і сильних м’язів шиї і спини. Брайони підбадьорює своїх прихильників: “Ти стаєш тим, про що думаєш. Ти притягаєш те, що відчуваєш. Ти створюєш те, що представляєш”.

Бічна планка з шпагатом

Йога дала дівчині ідеальне тіло, і вона не соромиться його демонструвати. Вона управляє власною студією і щодня викладає фото в найнеймовірніших позах, які вона виконує удома, на вулицях міста і в подорожах. За цими барвистими фото стоїть титанічна робота. Така бічна планка задіює усі м’язи пресу і рук, баланс, гнучкість і розтяжку. Навіть якщо вдалося встати в цю позу, треба докласти зусилля, щоб вийти з неї, не рухнути на підлогу і не пошкодити зв’язки.

Стійка на голові з упором на розлучені руки і скручуванням корпусу

Робін знайшла розраду в йогі, коли втратила майже одночасно улюбленого батька, тітку і свекра. Така поза вимагає сили і неймовірної сміливості : один невірний рух може привести до дуже серйозної травми шиї. Черга повільних, вдумливих рухів, які потрібні для виконання цієї стійки на голові, вимагають сильного пресу і розвинених м’язів спини для підтримки хребта.

  Мариновані на зиму овочі: 5 рецептів


Поза богомола

Клодин Лафонд, йога-інструктор зі світовим ім’ям, показала свою варіацію пози, на заході відомої як Killer Praying Mantis. Можна знайти у соцсетях багато фото і відео з виконанням цієї пози. Клодин признається, що здатна навіть подрімати в цьому положенні. Щоб уміти робити так само, треба довго працювати над розтяжкою задньої поверхні стегон і попереку. У Клодин є навіть спеціальний платний 30-хвилинний курс, присвячений підготовці до прийняття цієї пози.

Стійка на руках з переплетеними ногами

Знайти свій центр радить прихильникам Рейчел. Не лише у цій позі, але і в житті, роботі і любові. Вона учить цьому своїх учнів і скоро розповість про цю ідею всьому світу за допомогою своєї книги.

Ця поза хороша, якщо ви вже освоїли стандартну стійку на руках. Головне тут-почуття рівноваги, плавні рухи і сильні плечі.

Бічна поза ворони з витягнутою вгору ногою

Ризикована варіація пози ворони (вона не з легенів) від Керри. Мільйон передплатників притягнули фотографії, де вона виконує найскладніші пози йоги на тлі морського узбережжя. Ця асана вимагає чималої упевненості у своїх силах (голова тут в небезпечній близькості до землі), потужних рук і пресу. Фитнес-тренеру і учителеві йоги таке під силу, а ось новачкові доки немає.

  Що важче - м'язи або жир, і чому цифри на вагах усі брешуть


Бічна поза ворони з ногою, закиненою за голову

Просто закинути ногу за голову або виконати бічну позу ворони вам вже під силу? Спробуйте з’єднати! Правда, це зажадає довгих тренувань, під час яких треба добре підтягнути руки, зміцнити прес, стегна і розвинути гнучкість. Стефани не боїться виставляти відео з процесом тренувань, де у неї далеко не усе і завжди виходить, і із сміхом говорить про свої невдалі спроби, але продовжує старатися. У цьому увесь сенс.

Місток на ліктях з однією піднятою ногою

Ця асана здається простою, але на її ідеальне виконання піде як мінімум декілька занять. Потрібна гнучкість в попереку, сила плечового пояса, корпусу і ніг. З цієї пози можна починати освоювати складніші асаны.

Челсі Джексон Робертс має ступінь доктора філософії. Одне з її досліджень присвячене темношкірим підліткам з неблагополучних сімей, яким йога допомагає в розвитку критичного мислення. Така робота допомогла їй ще більше усвідомити значущість занять йогою для різних культур і соціальних шарів. Вона заснувала табір йоги, літератури і мистецтва в Спелман-коледжі.

  Дитячий брак: страшна казка на ніч або данина традиціям


Вертикальний шпагат вниз головою із скручуванням

Тут, на відміну від першої пози з цього списку, немає ніякої опори, тому утримувати вагу на одній нозі стоячи вниз головою припаде самостійно. Складності позі додає скручування і перехресне захоплення стопи протилежною рукою. Треба ретельно зміцнювати зв’язки, щоб справа не закінчилася розтягуванням або вивихом.

Ребека Летч, засновник бренду натуральної косметики, робить класний арт-проект: вона фотографується на колоритних вулицях Куби, приймаючи різні асаны. Не надихнутися таким профілем неможливо.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ