Зв'язатися з автором

Правильний фитнес, правила поведінки, вести сеьбя у фитнес-клубеВи давно збиралися купити абонемент у фитнес-клуб і, нарешті, зробили це. Тепер ви готові працювати до сьомого поту, “виточуючи” ідеальне тіло. Усе супер, але перш ніж приступити до справи, переконаєтеся, що ці правила вам знайомі.

Не спізнюйтеся на заняття

По-перше, це неввічливо. По-друге, вам буде потім шкода витрачених грошей. Тренерові все одно, ви ж платите за годинне тренування, навіть якщо запізнилися на 30 хвилин. Відмінити тренування можна хоч би за день, але ніяк не за п’ять хвилин до її початку.

Стримуйте свої емоції

как вести себя в фитнес-клубе: 15 правил джентльмена. изображение номер 6

Фото: mensfitness. com

Скандалити в залі не слід-ні з сусідами по тренажерах, ні з тренером, що зробив вам зауваження. Вчіться володарювати собою. Інакше вас можуть виставити геть і позбавити клубного членства.

Повертайте усе на місце

Кладіть на місце вільні ваги і фитнес-инвентарь, якими ви користувалися-навряд чи комусь сподобається його шукати по усьому залу. До того ж у когось може не вистачити сили зняти залишені вами важкі млинці з грифа. У наведенні ладу є ще один плюс-це прекрасна можливість додатково спалити декілька зайвих калорій.

  Як вибрати фитнес-клуб


Плаваючи, пам’ятаєте: ви у басейні не один

Навряд чи вам буде приємно отримати по голові ластами. Інші плавці теж цього не хочуть. Тому намагайтеся дотримуватися безпечної дистанції, тримаєтеся правої сторони і не розслабляйтеся на доріжці, призначеній для швидкісного плавання.

Дотримуйтеся гігієни

как вести себя в фитнес-клубе: 15 правил джентльмена. изображение номер 7

Фото: wellandgood. com

Коли користуєтеся сауною або хаммамом, сідаєте на рушнику-з міркувань безпеки (не обпечетеся точно) і гігієни. Душ перед зануренням у басейн або заходом в парну теж обов’язковий. Не ходіть в роздягальні босоніж-не ризикуйте заразитися грибком стопи. Якщо ж ви забули сланці будинку, у більшості клубів вам можуть видати одноразові тапочки за невелику плату. І ще: не використайте рушник для тіла в якості рушника для ніг-це негігієнічно.

Не треба шуміти

Вашим сусідам по залу немає чого слухати про те, як сильно ви любите Тэйлор Свифт і легко можете їй підспівувати або як нудно вам було на дні народження бабусі. Відмовіться і від ідеї “випадково” упускати штангу так, щоб усі навкруги здригалися від несподіванки.

  Вправи для грудей для будинку


Намагатися не створювати черг

Щоб постійно не бігати до кулеру, беріть з будинку пляшку з водою. При необхідності наповнюйте її у той момент, коли поряд з кулером немає черги, або намагайтеся пропустити тих, хто підійшов зробити пару ковтків.

Використайте тренажери тільки за призначенням

как вести себя в фитнес-клубе: 15 правил джентльмена. изображение номер 8

Фото: mensfitness. com

Не залишайте на тренажері мобільний, навушники або пляшку з водою, якщо ви відійшли. І використовуєте його за призначенням. Запам’ятайте: на тренажерах треба займатися, а не відпочивати, перегортаючи фото в смартфоні.

Відмовіться від парфюма

Парфюм перед тренуванням-це зайве: високий ризик, що ваш улюблений аромат c нотками сірої амбри і ветивера не здасться приємному оточенню.

Не відволікайтеся на інші справи

Якщо ви займаєтеся з тренером, візьміть в звичку залишати телефон в шафці-це тільки підвищить ефективність ваших занять, не дозволяючи відволікатися. І пам’ятаєте: показуха перед тренером або кимось ще-ні до чого. Якщо ви не професійний атлет, акробатичний номер на біговій доріжці може закінчитися сумно як для вас самих, так і для оточення.

  5 самих неадекватних видів спорту на світі


Поводьтеся скромніше

как вести себя в фитнес-клубе: 15 правил джентльмена. изображение номер 9

Фото: tumblr. com

Примітили в залі красуню? Складно встояти від показових виступів або флірту, ми розуміємо. Але все таки зберіть волю в кулак і відкладіть знайомство до закінчення тренування. Намагайтеся поводитися стримано з усіма членами клубу. Якщо не хочете здатися вискочкою, не варто давати поради по виконанню вправ-для цього є професійні тренери.

Заходьте в зал ні без чого

Є любителі брати з собою в зал до тренажерів спортивну сумку, об яку легко спіткнутися. Сподіваємося, ви не з їх числа. Залишайте усі речі в шафці в роздягальні і беріть тільки те, що дійсно необхідно на занятті, наприклад пляшку з водою.

Якщо хворієте, краще сидите удома

как вести себя в фитнес-клубе: 15 правил джентльмена. изображение номер 10

Фото: doctormurray. com

Перед початком занять у фитнес-клубе не полінуєтеся отримати укладення від лікаря-перевірте роботу серця, здайте аналіз крові, відвідайте кабінет дерматолога. Підхопили застуду? Можете заразити здорових людей, тому від походу в зал краще утриматися. Якщо потренуватися все-таки хочеться, прочитайте цей матеріал. Тут усе сказано.

  Влад Хадарин, як кататися на сноуборді


Одягайтеся пристойно

Чисті шорти, футболка і шкарпетки, відповідні для залу кросовки,-усе це повинно бути у вашій спортивній сумці. З голим торсом в залі краще не з’являтися, навіть якщо у вас ідеальні форми-ви ж не на пляж прийшли. І запам’ятаєте: тайтсы прийнято носити разом з шортами.

Не пісяйте у басейн

На жаль, і таке буває. Пам’ятайте: в роздягальні є туалет. Потурбуйтеся про його відвідування заздалегідь. Ви ж не немовля, врешті-решт.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ