Зв'язатися з автором

Прибирання квартир, як часто міняти постільну білизну, як часто міняти рушникиЧому потрібно чистити кисті для макіяжу, як часто необхідно міняти рушники для особи, чи треба мити відро для сміття-розповідаємо, що треба регулярно робити, щоб зберігати будинок в чистоті. Напевно про деякі речі ви забували.

Постільну білизну треба міняти раз на тиждень

как часто нужно менять полотенца в ванной и мыть холодильник. изображение номер 7

Фото: shutterstock. com

Згадайте, коли ви міняли постільну білизну востаннє? Три тижні тому? Чотири? Кидайте усе в прання прямо зараз. Відомий американський дерматолог Джоэл Шлессингер закликає міняти наволочки і простирадла кожного тижня. Після робочого дня на шкірі і волоссі виділяється олія і шкідливі бактерії-вони викликають різні висипання. Ви лягаєте спати, і вони перебираються на білизну. Так відбувається щодня. Якщо не хочете прокинутися одного разу уранці з неприємними запаленнями, не забувайте регулярно міняти білизну.

Рушники у ванні-кожні три дні

как часто нужно менять полотенца в ванной и мыть холодильник. изображение номер 8

Фото: shutterstock. com

Деякі люди ставлять питання: навіщо часто міняти банний рушник, якщо вони використовують його вже після душу? А ось навіщо. Після прийняття ванни на тілі залишаються мільйони-саме мільйони-мертвих клітин шкіри, які потім переносяться на рушник і повертаються назад на тіло. Якщо не провітрювати рушник на свіжому повітрі, а сушити у ванні, утворюється неприємний запах.

  ИKEA випустила аксесуари для людей з інвалідністю


Рушники для рук ніколи не використовують для особи-знову ж таки бактерії з рук можуть потрапити на особу. Рушник, яким ви витираєте лице, треба міняти після кожного використання. Але для цього вже давно придумали простіший спосіб-використати одноразові паперові серветки.

Не буде зайвим нагадати: ні з ким не можна ділити один і той же рушник, навіть якщо це ваш найближчий родич.

Кисті і спонжи для макіяжу потрібно мити регулярно

как часто нужно менять полотенца в ванной и мыть холодильник. изображение номер 9

Фото: shutterstock. com

Кисті, губки, щітки і спонжи необхідно чистити після кожного використання. Ними ви не лише наносите макіяж, але і збираєте бактерії і жир з усієї особи. Історія американки Кэйти Райт доводить: нехтувати миттям кистей не можна. Уранці вона нафарбувалася і пішла на навчання, а увечері виявилася на межі життя і смерті.

Після нанесення макіяжу використайте спеціальний спрей, щоб очистити кисті, а раз на тиждень застосовуйте шампунь, теж спеціальний. Так інструменти для макіяжу не лише стануть безпечними для шкіри, але і довше прослужать. Кисті, спонжи і інші предмети краще викинути після шести місяців використання.

  Борис Батин, Монблан, гора Монблан, сходження на Монблан, альпінізм, мотивація© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ