Зв'язатися з автором

Ради з догляду за волоссям: як розчісувати, сушити, мити


Якщо ви постійно думаєте про те, як добре було б мати таке ж густе і розкішне волосся, як у подруги, або постійно скаржитеся на своє тьмяне волосся і кінчики, що січуться, пора з цим щось робити. Вистачить мучити своє волосся жорстким розчісуванням і частою сушкою феном. Вірте або ні, але здорове блискуче волосся, яке стане предметом загальної заздрості, з’явиться лише при правильному догляді. Навіть якщо у вашій сім’ї з покоління в покоління передається рідкісне в’яле волосся, невелика додаткова турбота може значно поліпшити їх зовнішній вигляд.

Як правильно розчісувати волосся

Коли ви розплутуєте волосся щіткою або гребінцем, дійте украй м’яко. Занадто енергійне розчісування може пошкодити волосся, особливо, коли вони вологі. Звідси виникають і кінчики, що січуться, які призводять до сухості і ламкості волосся. Розчісуйте тільки сухе волосся і робіть це гребінцем з широкими зубами або м’якою щіткою. Коли миєте волосся, наносите на них щедру кількість кондиціонера. Це полегшить їх розплутування. Завжди починайте розплутувати волосся знизу і поступово піднімайтеся вгору. Міцно притримуйте волосся, коли розплутуєте вузол, щоб не порвати їх.

  У Києві пройшов етап Toyota Push The Limit Tour


Обмежте використання термоустройств

Як би ні було зручно сушити уранці волосся феном, якщо робити це щодня, здоров’ю волосся буде нанесений сильний збиток. Те ж відноситься до щипців для завивки і праски для випрямлення волосся. Високі температури послабляють волосяні стержні, чому волосся січеться і ламається. Хоч би через раз замінюйте укладання феном на природну гриву висушеного рушником волосся. А якщо застосування термічних пристроїв неминуче, хоч би наносите на волосся перед цим термозащитный спрей на силіконовій основі. Силікон покриває волосяні стержні і утворює навколо них захисний бар’єр.

Зволожуйте волосся

Якщо волосся сильно пошкоджене, мийте їх силіконовим шампунем. Окрім живлення волосся, такий шампунь зробить їх гнучкішими і менш ламкішими. Робіть також глибоке кондиціонування волосся не менше одного разу в два тижні. Це означає залишити на волоссі хоч би на декілька хвилин кондиціонер глибокої дії, щоб він проник глибоко у волосяні стержні, зміцнюючи їх зсередини. Це той випадок, коли тепло принесе користь, а не шкоду. Якщо ви посидите під феном з капюшоном, поки на волоссі у вас кондиціонер, тепло від фену відкриє волосяні кутикули, що допоможе кондиціонеру глибше проникнути у волосся.

  Самомассаж, самомассаж в домашніх умовах, самомассаж шиї


Продукти для блиску волосся

Щоб волосся блищало, скористайтеся спеціальними продуктами для блиску волосся. Змішайте сироватку для блиску з кондиціонером, коли миєте волосся. Так вони довше залишатимуться блискучими, чим коли ви наносите сироватку просто на сухе волосся.

Домашній засіб для блиску волосся вийде, якщо змішати яйце із столовою ложкою меду і 2 ложками маслинової олії. Цю суміш нанесіть на волосся після миття з шампунем. Залиште на 5 хвилин і ретельно змийте.

Підрізуйте кінчики

Регулярно підстригайте волосся. Це допоможе вчасно позбавитися від кінчиків, що січуться. Якщо ви впритул зайнялися здоров’ям волосся, ви повинні відмітити значну різницю у міру того, як у коренів відростає нове здорове волосся, а сухі кінчики, що січуться, поступово обрізуються. Якщо ви не умієте, краще не намагатися підрізувати волосся самостійно. Довірте цю роботу професіоналам.

Примітки:

  • Між фарбуваннями волосся повинно проходити не менше 10 тижнів, оскільки хімічні речовини у більшості фарб з часом теж послабляють і ушкоджують волосся.
  • Не рідше за один раз в тиждень чистите інструменти для волосся, щоб прибрати залишки засобів для укладання. Інакше при розчісуванні цей бруд переходитиме на волосся, що теж не піде на користь їх здоров’ю.
  Гиперэкстензия, гиперэкстензия техніка, вправа гиперэкстензия© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ