Зв'язатися з автором

Reebok, CrossFit, Nano 8 Flexweave, кросовки, рибок, кроссфитВдосконалена модель кросовок для занять кроссфитом випущена до старту першого етапу міжнародних змагань Reebok CrossFit Games-The Open 2018.

Кросовки Nano 8-перші, в яких використовується інноваційний матеріал Flexweave. Виконана з нього верхня частина шкарпетки відрізняється легкістю, гнучкістю і зносостійкістю, що дозволяє тренуватися з великим комфортом і подовжує термін служби взуття. Внутрішня частина кросовка виготовлена з матеріалу ETC®, що захищає від натирання. А система Powerlaunch Toebox забезпечує правильне положення стопи і відмінне зчеплення з поверхнею.

reebok представил новые кроссовки nano 8 flexweave. изображение номер 2

Фото: Reebok

Дэйв Кастро

Президент Reebok CrossFit Games

-Якби вісім років тому, після запуску перших кросовок Nano, мене запитали, як я бачу розвиток цієї моделі в майбутньому, я б відповів, що усі подальші версії, швидше за все, не повинні будуть сильно відрізнятися від спочатку створених кросовок. Але кожна нова модель виявляється чимось більшим, ніж просто кросовки, продовжуючи відповідати усім потребам атлетів і прихильників CrossFit. Це вражає.

Нові Nano 8 Flexweave представлені відразу в декількох кольорах-білому, сірому, чорному, червоному і з яскравими неоновими акцентами. Кросовки можна буде придбати з 18 січня у фірмових магазинах Reebok і на офіційному сайті reebok. ru за 8 990 рублів.

  Чотири челленджа від послів ЧМ-2018: займайся спортом і перемагай© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ