Зв'язатися з автором

Reebok, Галь Гадот, Рибок, диво-жінка, амбассадорВиконавиця ролі Чудо-женщины приєдналася до Ариане Грандові, Джиджи Хадид, Вікторії Бэкхем, Ніні Добрев і Равшане Курка.

Коментуючи вибір Галь Гадот в якості амбассадора, віце-президент Reebok Тодд Крински відмітив: в компанії “вважають, що потенціал людини безмежний, і активно співпрацюють з жінками, які вважають за краще діяти, а не стояти на місці”. На думку Крински Гадот, чия “твердість духу і природне лідерство вже підкорили мільйони людей”, може стати для дівчат по всьому світу прикладом і джерелом натхнення.

Фото: Reebok

Фото: Reebok

Фото: Reebok

Галь Гадот

Актриса, амбассадор Reebok

-Моя мама була учителем фізкультури, тому я з дитинства звикла до активного способу життя. Завдяки фитнесу і регулярним тренуванням я стала не лише сильною і витривалою, але і упевненою в собі. І я навіть уявити собі не можу кращого партнера для співпраці, чим Reebok, бренд, який допомагає дівчатам почувати себе супергероями щодня.

У 2017 році до команди Reebok приєдналися актриса і модель Ніна Добрев яка стала обличчям нової технологічної колекції Reebok x Les Mills, і співачка Ариана Гранде. Цього сезону героїнями нової кампанії “Класика. Назавжди” стали модель Джиджи Хадид і співачка Тейана Тейлор, а в Україні в лукбуке головної кампанії “Життя-в русі” знялася актриса Равшана Куркова.

  Як навчитися танцювати з нуля: 6 ключових рад© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ