Зв'язатися з автором

Сайклинг і їзда на велосипеді: користь кожногоСайклинг поступово стає одним з найпопулярніших видів фитнеса-тепер щоб покататися на велосипеді і спалити калорії, не треба виходити на вулицю у прямому розумінні слова. Але чи можуть заняття з сайклингу замінити їзду на звичайному велосипеді? Ми дізналися, що із цього приводу думає триатлет і тренер по сайклингу.

Чим хороший сайклинг

что эффективнее: обычная езда на велосипеде или сайклинг в студии. изображение номер 5

Андрій Хвалько

Андрій Хвалько, тренер по сайклингу в студії Rock the Cycle :

-Сайклинг кардинально відрізняється від звичайної їзди на велосипеді. Заняття з сайклингу проходять в спеціалізованій студії з найсучаснішим устаткуванням і унікальним програмним забезпеченням. Там відтворюються умови, максимально схожі на їзду на велосипеді, включаючи віртуальну реальність. Ви можете вмить перенестися в центр Риму, де ваша поїздка стартує з початком заходу. Комп’ютер, розміщений на кожному байці, надає усю можливу інформацію про ваше тренування-починаючи від кількості обертів за хвилину і закінчуючи кількістю калорій, витрачених за весь час заняття. Завдяки досвідченому тренерові в студії, тренування на 100% ефективне і безпечне.

Цей вид фитнеса має декілька переваг і перед іншими кардионагрузками. Під час занять сайклингом відбувається приплив крові до м’язів і вони насичуються киснем, що позитивно позначається на загальному стані людини. Як наслідок руйнується підшкірний жировий прошарок і загальна кількість жиру в організмі, м’язи наводяться в тонус без збільшення в розмірах, підвищується витривалість і координація. Тренування позитивно впливає на організм в цілому-як з фізичної, так і з психоемоційної точки зору : зміцнюється сердечний м’яз, покращується робота серцево-судинної системи, прискорюється метаболізм, а виплеск емоцій знижує рівень стресу і дарує почуття легкості після тренування.

  У World Class з'явилися тренування SwimRun


что эффективнее: обычная езда на велосипеде или сайклинг в студии. изображение номер 6

Фото: shutterstock. com

А ось головні переваги сайклинга перед велоспортом:

  1. Безпека. Злива, сильний вітер, холод або жара-усе це може стати перешкодою для успішного тренування. У студії сайклинга ви займаєтеся в комфортних умовах, що допомагає вам повністю сконцентруватися на тренуванні, а не відволікатися на погодні умови і інші зовнішні чинники-вам не треба стежити за дорогою, машинами.
  2. Контроль. Ви хочете поїхати в гору, але місцевість рівна? У студії сайклинга ви самі створюєте опір до необхідної потужності. Проїхати три кілометри в гору вам допоможе персональний комп’ютер. Задайте потрібні умови і стежте за свідченнями на моніторі.
  3. Тренер поряд з вами. Тренер дає персональні вказівки кожній людині-навіть під час групових тренувань. Устаткування перетворює групове тренування на персональне. Розширені дані про тренування кожного, що займається знаходяться на комп’ютері тренера в реальному часі.
  4. Сервіс пролонгованої турботи. Тренер переглядає дані про тренування кожного учасника після заняття. Якщо щось пішло не так або, навпаки, у вас є потенціал для збільшення якого-небудь з показників, ви обов’язково про це дізнаєтеся.
  Як приготувати Нутеллу з корисних інгредієнтів у себе удома


У сайклинге немає обмежень за віком або фізичній формі. Завдяки функціональному тестуванню і різноманітності форматів тренувань ви отримуватимете навантаження, повністю адаптоване для вас. Проте є протипоказання: будь-які захворювання серцево-судинної системи, травми опорно-рухового апарату, вагітність.

Чим хороша їзда на велосипеді

что эффективнее: обычная езда на велосипеде или сайклинг в студии. изображение номер 7

Дмитро Полянський

Дмитро Полянський, триатлет, учасник трьох літніх Олімпійських ігор, триразовий призер чемпіонатів Європи, п’ятикратний переможець Кубків світу, чотирикратний чемпіон Росії :

-Сайклинг за усіма параметрами поступається велоспорту. Сайклинг-це, звичайно, захоплююче і технологічно. Якщо у вас немає можливості виїхати на тренування на вулицю, заняття в студії буде кращою заміною, але тільки заміною. Сайклинг-це тільки імітація реального велосипедного тренування. Якщо є можливість виїхати на велосипеді на вулицю, та ще і у відмінній компанії, по хорошому рельєфу і в умовах прекрасної погоди, ніякий тренажер, ніяка програма не подарує вам такої користі і таких відчуттів, як справжня їзда на велосипеді. Якщо ви зовсім не умієте кататися на велосипеді, заняття сайклингом не навчать вас цьому. Технічний аспект там відсутній: ви не навчитеся правильно повертати, грамотно гальмувати при спуску з гори і багатьом іншим речам.

  Як виглядати краще цієї весни: 6 рад експертів


Користь велоспорту очевидна. Їм можуть займатися люди будь-якого віку і статури. На відміну, наприклад від бігу серце і організм в цілому не випробовують серйозного навантаження. Велоспорт зміцнює м’язи ніг, сідничні м’язи, серцево-судинну систему, допомагає боротися із зайвою вагою. Велоспорт зміцнює імунітет. Врешті-решт, велосипед збільшує вашу швидкість пересування і це просто дуже весело.

что эффективнее: обычная езда на велосипеде или сайклинг в студии. изображение номер 8

Фото: shutterstock. com

Велоспортом варто зайнятися людям, які люблять швидкість і ризик, люблять спілкування і природу. Бути велосипедистом-значить, завжди бути в різних місцях, на різних дорогах, з різними людьми. Їхати в гору і робити запаморочливі спуски. Уміти падати, але завжди уміти підніматися.

Висновок

І сайклинг, і звичайний велосипед може відмінно вписатися у будь-який тренувальний план. Якщо вам більше подобається комфорт і хороший сервіс, краще вибрати сайклинг-студию і заняття з тренером. Якщо ж ви любите екстрим і подорожі, велоспорт стане ідеальним варіантом.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ