Зв'язатися з автором

Самомассаж, самомассаж в домашніх умовах, самомассаж шиїКоли немає часу йти до фахівця (хоча в деяких випадках це робити необхідно), рятує самомассаж. Разом з тренером Катериною Кузнецовой розповідаємо, як зробити його максимально ефективним і приємним.

Самомассаж-це проста і безкоштовна альтернатива звичайному масажу. Будь-яка ділянка тіла, до якого ви можете дотягнутися, можна масажувати самостійно: руками або використовуючи спеціальні пристосування.

Катерина Кузнєцова

Майстер-тренер “World Class Тверська”

-Самомассаж, як і звичайний масаж, допомагає розслабити м’язи після важкого фізичного навантаження і надає тілу легкість. Майже усі області тіла можна пропрацювати за допомогою самомассажа, якщо тільки це не травмована область, яка має потребу у спокої : забиття, пухлини і інші ушкодження. Якщо у вас немає протипоказань, корисно масажувати передню (квадрицепс), бічну (подвздошно-большеберцовый тракт) і задню (біцепс) поверхні стегон, литкові м’язи, грудні, м’язи уздовж хребта, м’яза між лопаткою і хребтом, поперекові і м’язи сідниць. Особливу увагу слід приділити масажу стопи. Під час вагітності не варто масажувати ділянки живота і попереку.

Самомассаж в офісі

самомассаж: почему он так полезен и как правильно его делать. изображение номер 5

Фото: shutterstock. com

  Агрус


Коли людина довго працює за комп’ютером, затікає не лише шия, але і ноги, спина і навіть руки. Якщо ви відчули, що тіло стомлено і неначе застигло, прогуляйтеся до тихого місця в офісі-це вже почне розгонити кров по організму-і потім м’яко розімніть руками плечі і передпліччя, шию ззаду і спереду. Сядьте і розімніть легкими пощипуваннями стегна і литкові м’язи. Всього через п’ять хвилин такого масажу ви відчуєте себе значно бадьоріше. Цей масаж можна робити кілька разів в день прямо на робочому місці-через пару днів ви помітите, що до вечора почуваєте себе набагато краще.

Масаж тенісним м’ячиком

самомассаж: почему он так полезен и как правильно его делать. изображение номер 6

Фото: shutterstock. com

До самомассажу руками можна підключати додаткові інструменти. Один з них-звичайний тенісний м’ячик. Основні зони, які їм можна пропрацювати : стопи, спина і шия.

Катерина Кузнєцова

Майстер-тренер “World Class Тверська”

-Тенісний м’ячик зручно використати для масажу стопи. У положенні стоячи катайте тенісний м’яч спочатку однією стопою, затримуйтеся в тих точках, де відчуваєте хворобливі відчуття (тригери), потім інший. Розкочування має бути плавним, з невеликим зусиллям. Ще м’ячиком зручно опрацьовувати м’язи-розгиначі спини, розташовані уздовж хребта. Притуліться до стіни і розкочуйте м’язи вертикально. Натискання має бути акуратним, щоб м’ячик не потрапляв на хребет, а масажував тільки м’язи.

  Як приготувати яйце пашот, яєчню і омлет ідеально© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ