Зв'язатися з автором

Що таке йога насправдіЧим йога відрізняється від пилатеса? Що таке асана і пранаяма? Як це може допомогти самореалізуватися в житті? І навіщо взагалі усе це треба, якщо можна просто ходити на фитнес? Ідеолог руху Organic People Рауф Асадов відповідає на усі ці питання і пояснює, чому вам обов’язково варто познайомитися з йогою ближче. Є таке поняття-“знаходитися в потоці”, коли у людини виходить усе, що він хоче-реалізуються його ідеї, спливають відповіді на питання, що давно мучать, з’являються необхідні контакти, перестають турбувати проблеми, що накопичилися, вони просто зникають, оскільки усвідомлюється надумана важливість їх причини, відпадає усе зайве, і ти неначе париш в кожній миті життя, яку сам наповнюєш бажаним і з легкістю отримуєш те, чого хочеш і просиш. Ти починаєш ясніше розуміти, що і як треба робити, глибше усвідомлювати життя і її закони-закон балансу, закон альтернативи вибору etc.

За рідкісним виключенням у кожної людини в різні періоди життя бувають такі моменти, які залежать від ряду чинників-особистого здоров’я, фізичного і психологічного стану, моральних норм і так далі. На сьогодні представлена немало різної техніки роботи над собою, які можуть привести у баланс усі ці складові, і кожна людина може вибрати ту, яка підходить саме йому. І я хочу дуже коротко розповісти про ту, якою сам намагаюся максимально приблизно слідувати і удосконалюватися в ній,-про йогу.

  New Balance випустив спеціальну колекцію, присвячену Росії


что такое йога на самом деле. изображение номер 4

Thefitindian. com

Але перш ніж торкнутися цього тонку тему, хочу розвіяти міф про те, що таке йога насправді.

Варто розпочати з того, що перша згадка про йогу виявляється в “Йога сутрах Патанджали”, які були написані більше двох тисяч років назад і, на жаль, ці знання не дійшли до наших днів без спотворень. З цієї причини більшістю людей йога сприймається виключно як деяка гімнастика для тіла, де ще і учать правильно дихати і медитувати.

Але усе це-коректне виконання поз в йогі (асана), уміння контролювати своє дихання (пранаяма) і відвернення почуттів від контакту з їх об’єктами (пратьяхара)-лише три рівні з базових восьми, які пропонується розвивати, щоб досягти кінцевого результату. І усе б нічого, але навіть ці аспекти даються не завжди в повній і правильній формі-робиться акцент на користь фізичної складової, що перетворює йогу на спорт.

что такое йога на самом деле. изображение номер 5

Golearnto. com

Але йога-це не спорт! Так, в ній є фізична складова, але це лише частина, яка спрямована на те, щоб людина підтримувала своє здоров’я в нормі, удосконалювала володіння власним тілом і, поступово прибираючи м’язові блоки, навчився тривалий час сидіти з прямою спиною в медитації, не відволікаючись на неприємні відчуття в тілі.

  Баскетбол, красиві літні жінки, баскетбол жінки, мотивація, спорт для пенсіонерів


Дуже часто учні приходять в йога центри виключно з бажанням схуднути або розтягнути свої м’язи, щоб навчитися сидіти на шпагаті і в інших “лотосах”, але ж йога-не про це. Про це-фитнес-залы, пилатес і інші функціональні тренування, які працюють з наслідком проблем в тілі і розумі,-тобто з ожирінням, слабким м’язовим тонусом, стереотипами про те, що тіло повинне виглядати виключно таким чином, і так далі. І якщо виникає перерва в заняттях, то відбувається закономірний відкат на колишній рівень, тіло повертається до початкового стану, а з розумом, що заблукав, взагалі нічого не міняється. Тоді як техніка йоги дає можливість усвідомити причину проблеми, пропрацювати її і тим самим остаточно від неї позбавитися і запропонувати свій подальший фізичний і внутрішній розвиток, запропонувати свободу.

что такое йога на самом деле. изображение номер 6

Themominmemd. com

Після класу по йогі людина відчуває легкість в тілі, покращується настрій, йде нескінченний потік думок. Він починає більше усвідомлено сприймати усі процеси, які відбуваються зараз в його житті, оголюються справжні причини проблем і з’являється бажання з ними працювати, працювати в цілому, працювати люблячи, працювати і створювати, самореализовываться, йти вперед і розвиватися. Відбувається процес опрацювання волі, з’являються цілі, які і витягують людину на новий рівень.

  Екстракт білої квасолі для схуднення


І звичайно, головне при цьому-не йти ні в які крайнощі, не переборщувати, спокійно і без фанатизму йти вперед, дозволити потоку нести тебе, дозволити собі бути в цьому потоці і підтримувати цей свій стан. Адже головне, до чого веде йога і учителі йоги-цей стан усвідомленості, через роботу зі своїм тілом і розумом. Вам допоможуть побачити, як усе влаштовано насправді, усвідомити своє завдання і з вдячністю, довірившись повністю потоку, зрозумівши закони життя і керуючись ними, почати управляти власним життям і йти до реалізації своєї мети, виконувати своє призначення.

ЙОГА ДЛЯ УСІХ: ТРЕНУВАННЯ, ЯКЕ ЗРОБИТЬ ВАС ГНУЧКИМИ І СТРУНКИМИ

ЙОГА ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ: 11 ВПРАВ, ЯКІ ЗРОБЛЯТЬ ВАС ГНУЧКИМИ

4 ВИДИ ЙОГИ, ЯКИХ ОБОВ’ЯЗКОВО ВАРТО СПРОБУВАТИ

Якщо вам понравилcя цей матеріал, можете підписатися на нашу сторіночку в “Фейсбук” або “Вконтакте”. З нами ви знатимете, як стежити за своїм здоров’ям, і станете такими красивими, що усе навкруги просто обзавидуются.

Наш соковитий Instagram-ось по цьому посиланню.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ