Зв'язатися з автором

Шкідливі звички: як від них позбавитися назавждиГризете нігті, постійно “сидите” в телефоні, обжираєтеся на ніч солодким-у кожного є шкідливі звички, від яких ми мріємо позбавитися. Але що для цього треба робити? І чи реально взагалі назавжди про це забути? Ми упевнені, що так, і зараз розповімо, як це зробити правильно!

Що вважати звичкою

Звички-це вчинки, які стали для нас абсолютно звичайними і постійними. Вони бувають як хорошими (наприклад, чистити зуби вранці або мити руки перед їдою), так і поганими (гризти нігті або постійно грати в телефон). Але суть одна : ми не народилися з ними, вони з’явилися у нас з часом. Можна навіть сказати, що ми самі себе “привчили” до звичок, вони стали для нас чимось на зразок рефлексів. Якщо ви хоч би кілька разів “боролися” із сумом і поганим настроєм за допомогою величезної тарілки солодощів, то і наступного разу в схожих обставинах мозок автоматично пошле тілу сигнал, що пора себе порадувати, і руки самі потягнуться до шоколадки.

  Проект Run For Life проведе онлайн-забіги в допомогу дітям з важкими захворюваннями


Психологи упевнені, що саме обстановка є причиною того, що людині важко позбавитися від певних звичок. Наприклад, коли вам нудно їхати в транспорті або стояти в черзі, ваш мозок посилає сигнал, що пора перевірити инстаграм. І це відбувається тому, що минулого разу ви боролися з нудьгою саме так. У кращому разі потрібно “висмикнути” себе з цих обставин, коли сили волі, щоб відмовитися від звичного заняття, просто бракує. Але як це зробити? Не відміниш же пробки, щоб просто ніколи було залізти в телефон.

вредные привычки: как от них избавиться навсегда. изображение номер 3

Blackberry. com

Краще всього-не позбавлятися від старих звичок, а замінювати їх новими, хорошими, які послужать певними блоками. Замість того щоб пройти черговий рівень в грі або всоте перевірити стрічку в соцсетях, подзвоните рідним або друзям. А якщо вже зовсім не під силу без телефону, то почніть вивчати іноземну мову в спеціальному застосуванні або послухайте аудіокнигу або лекцію.

Хочте уникнути спокуси з’їсти після вечері торт-приготуйте заздалегідь тарілку з фруктами і корисними снэками. Щоб мозок отримав сигнал виробляти “гормони щастя”, десерт не обов’язково повинен шкодити вашій фігурі. Від звички постійно щось жувати перед телевізором, навіть якщо це фрукти або горіхи, теж потрібно позбавлятися. Займіть руки. Дівчатам це буде зробити дуже просто. Спробуйте під час перегляду улюбленого серіалу фарбувати нігті або робити ванни для рук. Користі буде куди більше!

  8 страхів, від яких вам терміново треба позбавитися


Головне правило -заміна звички повинна проходити для вас легко. Чим більше кроків ви робитимете для того, щоб розпрощатися з обридлою рутиною, тим більше буде спокуса повернути усе як було. Найскладніше припаде тим, у кого є “вечірні” звички, оскільки саме в цей час доби наша сила волі найбільш слабка-така людська натура.

Ваше завдання -знайти таку заміну обридлим звичкам, яка викликатиме схожі емоції. І пам’ятаєте, коли міняєш свій спосіб життя, головне-протриматися перші 18 днів, саме стільки необхідно організму, щоб звикнути.

вредные привычки: как от них избавиться навсегда. изображение номер 4

Oralanswers. com

3 ради, які допоможуть позбавитися від старих звичок:

  1. Міняйте звичну обстановку. Речі, що оточують нас, не лише заважають змінити звички, але і допомагають їх зберегти, а навіть незначні зміни можуть зіграти важливу роль. Поміняйте розташування продуктів в холодильнику. Не ховайте фрукти і овочі в нижній ящик, а покладете на видне місце. Перед сном ставте телефон на зарядку чимдалі від ліжка, щоб ви не могли до нього дотягнутися. Та і уранці ви не зможете ставити будильник на нескінченний повтор, а відразу вставатимете-ще один плюс.
  2. Дайте собі час. Якщо ви не можете відразу відмовитися від звичних занять, робіть це поступово, з перервами. На три дні забудьте про старі звички, на четвертий дозвольте собі маленьку слабкість (наприклад маленький капкейк після вечері), а потім знову утримуйтеся. З часом ви помітите, що все рідше згадуватимете про минулі звички.
  3. Поговоріть з друзями і близькими. Можливо, спершу вам незручно розповідатиме їм про те, що ви намагаєтеся позбавитися від деяких звичок, але психологи радять здолати цей бар’єр. Підтримка, а тим більше поздоровлення рідних з досягненням мети є додатковим стимулом.
  "Вилла Плесо": куди поїхати на вихідні© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ