Зв'язатися з автором

Швидкісний спуск, спуск на ковзанах, ковзани, зимовий спорт4 лютого в гірськолижному клубі Леоніда Тягачева в Підмосков’ї уперше пройшов етап чемпіонату світу RidersCup по швидкісному спуску на ковзанах.

Більше сотні атлетів з 14 країн світу взяли участь в змаганнях. Серед них-кращі російські райдеры Павло Крюков і Денис Новожилов, які спроектували трасу, активно брали участь в її будівництві, тестували, а потім самі стали учасниками гонки.

украинане оказались лучшими на чемпионате мира riderscup. изображение номер 2

Фото: riderscup. ca

Декілька забігів вже на ранньому етапі виявили лідерів. Ними виявилися спортсмени з Росії. Вони легко перевершували зарубіжних конкурентів і пробивали собі шлях до фіналу. На вирішальному етапі розгорнулася справжня тактична боротьба, де на фінішній прямій перемогу отримав Герман Титов, племінник відомого хокейного тренера, що випередив своїх зоряних суперників Дениса Новожилова і Дмитра Мурлычкина,-вони зайняли друге і третє місце відповідно.

“Емоції мене просто переповнюють. Ніякої втоми я не відчуваю, готовий ще пару разів прокотитися. Це неймовірно! Перший в історії RidersCup на нашій землі, увесь п’єдестал російський-це великий успіх для нас. Я дуже радий, що ми це зробили. Спочатку було важкувато, але сьогодні я відчув в собі силу, щоб перемогти. Я дуже хвилювався, коли учора побачив, з якими сильними суперниками мені доведеться битися. Але усе вийшло вдало, і мені вдалося отримати перемогу”!-сказав після фінішу переможець.

  Тренуємося з гантелями: 7 вправ для усього тіла


Як заявили проектувальники, унікальна траса, побудована спеціально для гонки, розбиратися не буде. Її продовжать використати для тренувань російських райдеров.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ