Зв'язатися з автором

Складки на животі: чому це нормальноНавіть у самих спортивних і худих людей є складки на животі. І це абсолютно нормально. Якщо кожну годину переглядати стрічку инстаграма, то можна зробити декілька невтішних висновків. По-перше, ті смузи, які ви робите вранці, не мають нічого спільного з тим, що ви бачите на строкатих картинках, переходячи по хэштегу #smothie (шкода, що на фотографію не потрапила заляпана кухня і гора посуду в раковині). По-друге, на ваших селфи із спортзалу ви не виглядаєте як сексуальна фитнес-модель, швидше, більше нагадуєте собі бобер, який весь день будував греблю. Ну і, нарешті, чи варто говорити про своєрідну категорію “ідеальних” людей, чиї особи завдяки кілограмам косметики, фільтрам і нечіткості фронтальної камери є німим докором вашим незліченим спробам підвести акуратно очі. Саме тому инстаграм Ганни Вікторії, тренера Fit Body Guide, здається ковтком свіжого повітря.

Так, у реальних людей-суперспортивні фитнес-тренеры теж входять в цю категорію-є складки на животі, коли ці люди сидять. Біс візьми, так влаштовано наше тіло! Прочитайте цей пост-маніфест Ганни про те, чому ваш живіт не має бути абсолютно плоским (він взагалі нічого і нікому не повинен, власне, як і ви). Ми усі можемо бути трішки чесніші як з собою, так і з оточенням, і старатися навіть у ілюзорному світі соцсетей не перетворюватися на розфарбований і плоский комікс про саме собі.

  Як правильно гойдати прес: 10 відмінних вправ


-Я вирішила поділитися з вами цією фотографією з двох причин. По-перше, я хочу, щоб ви знали-в тому, що у вас є складки на животі, коли ви сидите, немає нічого ганебного, і тим більше це не привід ненавидіти себе. По-друге, в моєму житті теж були часи, коли я, сидячи перед дзеркалом, неусвідомлено думала-“фе”. Варто сказати, що суспільство створило усі умови для того, щоб я так думала.

Ваш живіт не має бути ідеально плоским, щоб ви були здорові. Ваш живіт не має бути ідеально плоским, щоб ви любили себе. Ваш живіт не має бути ідеально плоским, щоб ви були упевненою, красивою і неймовірно прекрасною людиною.

Ми як частину цього суспільства не повинні дозволяти фізичним характеристикам встановлювати деякий стандарт, який визначатиме чи заслуговуємо ми любові до самого собі або ні. Кожна людина заслуговує своєї любові. Хоча я прекрасно розумію, що сказати завжди легше, ніж зробити.

Дещо мене щиро дивує, коли я спостерігаю за дівчатами, що займаються за програмою Fit Body Guide. У більшості своїй вони починають любити себе не стільки на хвилі змін, що відбуваються з їх тілом, скільки внаслідок психологічних і емоційних змін, які є результатом абсолютної самовіддачі, подолання і розуміння, наскільки сильними вони насправді можуть бути. Ці зміни у свідомості так само важливі, як і фізичний прогрес (якщо навіть не важливіше), оскільки істинну силу і красу можна відчути і побачити тільки усередині нас самих.

  7 фитнес-блогеров, які проводять божевільні тренування


почему складки на животе есть даже у худых. изображение номер 2

Фото: flickr. com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ