Зв'язатися з автором

Сноубордист Аюму Хирано став новим міжнародним послом UniqloДвократний срібний призер Олімпійських ігор і володар двох золотих медалей Всесвітніх зимових екстремальних ігор тепер просуватиме японський бренд і його концепцію LifeWear. LifeWear (“Одяг для життя”)-концепція Uniqlo, згідно якої комфортний одяг з продуманим дизайном може зробити життя людей краще.

Японський бренд тепер підтримує Аюму Хирано не лише в повсякденному житті: з цього сезону сноубордист виступатиме в спеціально зшитому для нього технологічному одязі для сноубордингу, над яким він працював разом з дослідницькою командою в Токіо.

сноубордист аюму хирано стал новым международным послом uniqlo. изображение номер 2

Фото: Uniqlo

Аюму Хирано

Сноубордист

-Для мене велика честь стати міжнародним послом бренду Uniqlo. Мій стиль як сноубордиста багато в чому схожий з повсякденним міським стилем, тому одяг бренду підходить мені якнайкраще. Я вірю, що разом ми зможемо створити щось абсолютно нове, що не робив ніхто до нас-завдяки концепції LifeWear ми зможемо привнести щось із стилю сноубордистів в повсякденне життя людей в самих різних її проявах.

Японський сноубордист приєднався до компанії міжнародних послів бренду, в яку вже входять тенісисти Роджер Федерер і Кэй Нисикори, тенісисти на колясках Синго Куниэда і Гордон Рид, а також гольфист Адам Скотт.

  Авокадо користь, авокадо корисні властивості, авокадо для схуднення© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ