Зв'язатися з автором

Старенька, яка усіх зробилаВи все ще не можете почати тренуватися? Вам все ще потрібний стимул, щоб піти в зал? Прочитайте історію Ширли Уэбб-і відмовок стане менше, а приводів більше. Гарантуємо!

Так-так, ми вже зрозуміли-спорт творить дива. Так-так, ми вже знаємо-йому усі віки покірні. Ми-то це знаємо, а ось Ширли Уэбб, зараз їй 78, ще два роки тому навіть припустити не могла, що її ім’я стоятиме в одній пропозиції з такими словами, як “штанга” і “важка атлетика”. Звичайно, адже єдиний вид фізичної активності, який віддавала перевазі над Ширли, була стрижка газону. Більше нічого. Але усе змінилося, коли одного разу вона переступила поріг тренажерного залу. “Мені було дуже важко підніматися по сходах: дві сходинки-і я задихалася. Мені завжди треба було на щось спиратися, щоб встати. Плюс зайва вага. Я нестримно наближалася до стану безпорадного розвалища, коли внучка подарувала мені абонемент в спортзал і сплатила заняття з тренером. Спочатку я, звичайно, злякалася, зате потім дуже зраділа. Скажу чесно, одна б я навряд чи стала займатися-соромлюся, а в парі з внучкою, навпаки, з нетерпінням чекала кожного тренування”. Через два роки регулярних занять з тренером Ширли не лише привела в порядок своє тіло (вгору по сходах-що може бути простіше!), але і навчилася піднімати штангу вагою більше 100 кілограмів. Просимо любити і дарувати, Ширли Уэбб-нова зірка Інтернету і рекордсмен пауерліфтинга. Це не входило в її плани. Просто так вийшло.

  Маски для волосся з желатином


Фото: today. com

Фото: today. com

Тренер Ширли, Джон Райт з фитнес-клуба в місті Вуд Ривер (Ілінойс), говорить, що ніколи раніше не працював з людьми цієї вікової категорії-ніхто з тих, кому злегка за 70, не звертався до нього з проханням про персональні тренування. До речі сказати, відсутність досвіду ніскільки не перешкодила Джону зробити з Ширли справжнього атлета. Вже через шість місяців тренувань Уэбб могла піднімати штангу вагів 60 кілограмів-небагато молодих чоловіків і жінки, що займаються спортом, можуть зробити те ж саме.

Джон Райт

Тренер Ширли

Те, що робить Ширли, на перший погляд здається справжнім божевіллям-нечасто зустрінеш в залі літню жінку, яка віддає перевагу стокилограммовую штанзі над біговою доріжкою і велотренажерам. Ширли стала прикладом для наслідування і джерел натхнення абсолютно для усіх людей, незалежно від їх віку і статі. Вона довела, що немає нічого неможливого. Вона довела, що вік-це даність, яку треба брати в розрахунок, але це не вирок.

старушка, которая всех сделала. изображение номер 6

Фото: today. com

  Що робити на фестивалі "О так! Їжа"! у Санкт-Петербурзі


Зараз Ширли ходить в спортзал мінімум двічі в тиждень-вона задоволена своїми результатами і хоче продовжувати. Цього літа в Сент-Луісі вона планує взяти участь в змаганнях по пауерліфтингу і поставити новий рекорд-це буде нескладно, адже в її віковій групі рекорду доки немає. До речі, в Ілінойсі і в Міссурі Ширли вже показала клас, піднявши 107 кілограмів-теж рекорд, між іншим. “Я абсолютно не хочу зупинятися. Чим більше я тренуюся, тим краще я себе почуваю. А коли до мене підходять люди мого віку і говорять, що мій приклад надихнув їх прийти в зал, я відчуваю, що усе роблю правильно”.

Подивіться це відео Ширли-і ваше наступне тренування буде в тисячу разів ефективніше за попередню.

СУПЕРДОВГОЖИТЕЛІ: ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ АБО СПАДКОВІСТЬ? ЧАСТИНА I

СУПЕРДОВГОЖИТЕЛІ: ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ АБО СПАДКОВІСТЬ? ЧАСТИНА II

СУПЕРДОВГОЖИТЕЛІ: ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ АБО СПАДКОВІСТЬ? ЧАСТИНА III

СУПЕРДОВГОЖИТЕЛІ: ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ АБО СПАДКОВІСТЬ? ЧАСТИНА IV

ЯК ДОПОМОГТИ БАТЬКАМ ПОЧАТИ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ

ОЛЕКСАНДР ЯШАНЬКИН : ЯК В 63 РОКИ БУТИ ЧЕМПІОНОМ СВІТУ ПО БОДІБІЛДІНГУ

  Плавання, змагання по плаванню, oceanman, Сочі


ЯК СТОЛІТНІ ЯПОНСЬКІ СПОРТСМЕНИ Б’ЮТЬ РЕКОРДИ


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ