Зв'язатися з автором

Стефан Драшан, документальна фотографія, картини, мистецтво, картини співпали, відвідувачі музею, фотоА ви знали, що кожна людина в прямому і переносному сенсі може знайти себе мистецтві? Причому для цього абсолютно не обов’язково бути мистецтвознавцем або експертом в живописі. Усе значно простіше-досить в потрібний час в потрібному музеї постати перед правильною картиною (бажано, щоб фотограф теж був поруч).Навіть якщо ваш офіс розташований в найсучаснішому і найкрасивішому лофте міста, місце “роботи” австрійського фотографа Стефана Драшана все одно крутіше. І спори тут недоречні, адже останні два роки увесь свій вільний і скований час він проводить в кращих картинних галереях Європи. Проте увагу фотографа займають не стільки самі витвори мистецтва, скільки їх глядачі. Головне завдання Стефана-“упіймати” момент, коли завдяки збігу текстур і кольорів відвідувач галереї і картина, яку він уважно вивчає, стануть єдиним цілим. Найвдаліші поєднання Стефан публікує у своєму альбомі People matching artworks на Tumblr.

Так, на перший погляд роботи Драшана можуть здатися постановочними (ну хіба така гармонія можлива в реальному житті?), але насправді це не так. Сам фотограф признається, що його успіх-це 99,9% терпіння і витримки. Улюблені місця “полювання” фотографа-музеї в Парижі, Відні і Берліні, там упродовж багатьох і довгого годинника Стефан видивляється цікаві і несподівані поєднання. Він чекає, коли сам глядач допоможе витвору мистецтва “ожити”.

  Як прибрати живіт і зробити його плоским: вправа "вакуум"


Stefan Draschan

Stefan Draschan

Stefan Draschan

Stefan Draschan

Stefan Draschan

Stefan Draschan

Stefan Draschan

Stefan Draschan

Stefan Draschan

Stefan Draschan

Stefan Draschan

Stefan Draschan

Сотні годинників спостережень за відвідувачами галерей подарували Драшану не лише “ідеальні поєднання”, але і декілька інших не менш цікавих фотоісторій. Так, він зробив серії “Три грації”-в ній Стефан зафіксував групи з вартих разом трьох чоловік-і “Люди, сплячі в музеях” (назва говорить саме за себе).

Тепер, опинившись в художніх галереях Берліна, Парижу або Відня, обов’язково подивитеся по сторонах. Можливо, ви побачите Стефана, що намагається упіймати вдалий кадр.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ