Зв'язатися з автором

Стиль танцю вог : вог танець відео для початківцівМодельні пози, подиумная хода, мистецтво імпровізації-усе це про танцювальний стиль Vogue. Представляємо шість танцювальних шкіл Москви, де вас навчать танцю, який останнім часом став мало не наймоднішим.

Танець Vogue (вог) набув популярності після гучного кліпу Мадонни Vogue. Проте сам стиль виник набагато раніше, в 60-х роках минулого століття. Спочатку акцентом танцю був костюм. Чоловіки, використовуючи пантоміму і пози моделей, танцювали в герлз-шоу в Лас-Вегасі. Потім на перший план вийшов вже індивідуальний стиль. У світі вога існують так звані будинки, що означають об’єднання танцюристів. Найвідоміші будинки-House of Ninja, House of Mizrahi, House of Xtravaganza, House of Lebeija і House of Aviance. Представником House of Ninja є один з найпопулярніших вогеров Україні, хореограф проекту “Танці на ТНТ” Віталій Клименко (Vitaliy Ninja). До речі, Віталій викладає і виступає з майстер-класами у багатьох танцювальних школах Москви.

Віталій Клименко

Хореограф проекту “Танці на ТНТ”

-в Україні вог з’явився років шість назад. Але популярність почав набирати нещодавно і не без допомоги проекту “Танці на ТНТ”. Вог відмінно розвиває координацію, в танці задіяні практично усі основні групи м’язів, особливо руки, спина і ноги. Викладають вог, як правило, танцюристи, що полягають в якому-небудь будинку, мають досягнення в розвитку вога, нагородами і статусом. Не варто плутати вог із стилем андеграунд-останній все частіше стали включати в різні комерційні проекти.

  6 класних вправ для усіх м'язів, які ви навряд чи ще робили


1. “PRO Танці”

Як добратися : м. “Спортивна”, Великий Саввинский провулок, д. 12, стор. 8.

Вартість: Клубна карта на 3 місяці (перебування не більше 3 годин в день)-18 300 рублів, клубна карта на 6 місяців (перебування не більше 3 годин в день)-34 800 рублів.

Запис по телефону: +7 (495) 109-05-05.

Сайт: Tancy. pro

Фото: vk. com/tancypro

Фото: vk. com/tancypro

Фото: vk. com/tancypro

Новий проект від творців шоу “Танці на ТНТ”. Одні з кращих педагогів і хореографів, студії з професійним оснащенням, останнім тенденціям танцювальної індустрії, що відповідають. Система оплати істотно відрізняється від прийнятої в інших школах-тут немає фіксованого часу і кількості занять, ви придбаваєте карту і можете відвідувати танцювальний центр хоч щодня. Щодня і будь-які напрями-що може бути краще для любителів танців. Заняття у буденні дні переважно розпочинаються з 6 годин вечора, у вихідні-з полудня. Ну і, звичайно, в “PRO Танцях” постійно проходять майстер-класи кращих хореографів країни.

2. Moscow Dance Center NRG (MDC NRG)

Як добратися: М. “Преображенская площа”, 1-а вулиця Бухвостова, будинок 12/11, корпус 11, територія НДІ ДАР.

  Ванна з чаєм: користь, шкода, відгуки


Вартість: Перше заняття-200 рублів, вечірні і денні абонементи (наприклад, вечірній абонемент на 8 занять-2 800 рублів).

Запис по телефону: +7 (499) 653-59-70.

Сайт: nrg-style. ru

Фото: mdcnrg. ru

Фото: mdcnrg. ru

Фото: mdcnrg. ru

Школа сучасних танців для початківців-саме так позиціонує себе MDC NRG. Twerk, dancehall, hip-hop, jazz-funk, contemporary, strip-plastic, звичайно ж, vogue і багато інших стилів. Обіцяють, що за два місяці ви набудете базових навичок, а допоможуть вам в цьому одні з кращих викладачів Москви. Кожні півроку проводяться виступи, де ви можете продемонструвати отримані навички.

3. 54 Dance Studio

Як добратися: М. “Марьина Гай” / “Савеловская”, вул. Полкова, д. 3.

Вартість: Пробне заняття-250 рублів, абонемент на 5 занять (термін дії 30 днів)-2 000 рублів, на 10 занять (термін дії 60 днів)-3 800 рублів.

Запис по телефону: +7 (495) 689-99-24.

Сайт: 54studio. ru

Фото: vk. com/54dancestudio

Фото: vk. com/54dancestudio

Фото: vk. com/54dancestudio

У студії зібрані усі популярні напрями сучасних танців, регулярно проходять майстер-класи. Величезна варіація абонементів, у тому числі безлимитное відвідування на місяць, півроку і навіть рік. Якщо у вас видалися вільні вихідні, виберіть full day weekend і відвідуйте у вихідні усі відкриті групи, що цікавлять вас. У школі йде набір в дитячі і підліткові групи.

  Плей-лист з саундтреками з оскарівських фільмів


4. New York Dance Studio

Як добратися: М. “Нагорная”, Електролітний проїзд, д. 7, до. 2 (територія гірськолижного комплексу “Кант”).

Вартість: Абонемент на 8 занять (термін дії 30 днів)-3 000 рублів, на 12 занять (термін дії 30 днів)-3 900 рублів.

Запис по телефону: +7 (499) 391-06-00.

Сайт: Ny-dance. ru

Ще одне місце для навчання vogue-New York Dance Studio. Коли потрапляєш на сайт, відразу впадає у вічі, що це краща танцювальна школа 2014 року в Україні за версією Dance Russian Awards. Звичайно, вже пройшло декілька років, але рівень школи не впав. Топові педагоги, сучасні зали з високими стелями і кондиціонерами, зона відпочинку з XBOX, до того ж близькість до метро і доступні ціни-сюди точно захочеться повернутися.

5. DHQ School

Як добратися: М. “Вулиця 1905 року”, вул. 2-а Звенигородская, д. 18, стор. 6.

Вартість: Абонемент на 8 занять (термін дії 30 днів)-3 200 рублів, на 12 занять (термін дії 60 днів)-4 800 рублів.

Запис по телефону: +7 (903) 621-76-58.

  Ківі


Сайт: Dhqschool. com

Фото: vk. com/dhq_school

Фото: vk. com/dhq_school

Фото: vk. com/dhq_school

Особливістю школи є поєднання занять в залі і дистанційного навчання. У кожного учня є особистий кабінет, куди приходить відеозапис відвіданого заняття. Погодьтеся, побачити себе з боку завжди корисно. Можна оформити підписку на повчальні відео і не переривати тренування, якщо не вдалося приїхати в зал.

6. Trinity Dance Studio

Вартість: Абонемент на 4 заняття (термін дії 30 днів)-1 600 рублів, на 8 занять (термін дії 30 днів)-3 000 рублів.

Запис по телефону: +7 (495) 771-06-13.

Сайт: Tdance. ru

Trinity Dance Studio-це більше 10 танцювальних залів по усій Києві, але навчитися саме vogue ви зможете в школі у м. “Красносельская” і у м. “Сокільники”. Vogue & Waaking у школі викладає Катерина Борольчина-хореограф з 10-річним стажем. За плечима у Кати Бо (як вона сама себе представляє)-участь в десятках різних конкурсів.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ