Зв'язатися з автором

Святе Джерело, вода, скільки пити води, скільки пити, скільки водаВиклади фото в Instagram і виграй місячний запас природної питної води.

Ми вже не раз розповідали як важливо пити необхідну кількість води впродовж дня. Тепер переходимо від слів до справи-разом з брендом “Святе Джерело” ми вирішили провести конкурс, переможець якого отримає місячний запас природної питної води. Правила прості-опублікуйте в Instagram фотографію і розкажіть, яку останню корисну звичку ви придбали і як вона допомогла вам змінитися до кращого. І звичайно, не забудьте підписатися на аккаунти instagram. com/svyatoy. istochnik і instagram. com/the_challenger. ru і проставити хештеги #святойисточник, #измениськлучшему і #the_challenger. Пам’ятайте: ваш аккаунт має бути відкритим.

Конкурс стартує 9 листопада і продовжиться до 23 листопада-цього дня ми підведемо підсумки і оголосимо трьох переможців. Як ми вже сказали вище, автор кращого фото отримає запас води “Святе Джерело” на місяць (з розрахунку вашої персональної норми). За друге і третє місце ми нагородимо запасом води на тиждень. А ще усі переможці отримають доступ до запису одного з наших вебинаров. Брати участь можуть усі жителі Росії.

  Сніданок більше не найважливіша їда


До речі, якщо ви досі не знаєте, скільки води вам необхідно пити впродовж дня, на сайті “Святого Джерела” зручний калькулятор. Він допоможе розрахувати індивідуальну норму на день і тиждень з урахуванням вашого віку, підлоги, росту, ваги і активності.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ