Зв'язатися з автором

Тайський бокс: 7 переваг перед звичайним фитнесомСтійкість, спритність і ще 5 переваг тайського боксу перед звичайним фитнесом-“Челленджер” попереджає: думка редакції може не співпадати з думкою крутого хлопця, який написав цей выпендрежный текст. Фітнес-центр-прекрасне місце для тих, хто збирається накачати мільйон абсолютно непотрібних м’язів, витратити без особливого толку час, сили, гроші і інші приємні бонуси, якими час від часу балує нас життя. Добрих результатів в залі домагаються дуже небагато. Більшість йде після пари місяців тренувань, не витримавши боротьби з власною силою волі.

Альтернатива цьому є-і вона абсолютно прекрасна. Тайський бокс дозволяє розвинути людині найважливіші якості, використати які можна не лише на рингу, але і у буденному житті.

А тепер, зайчики, тримаєте цілих сім аргументів на користь того, щоб змінити обридлий фитнес на різкий і бадьорий муай-тай.

1. Витривалість

Ця стата для тайського боксу визначальна. Боєць витривалий-боєць, що вийшов з рингу своїми ногами. Розвитку витривалості присвячена левова частка кожного тренування. Біг в рваному темпі на довгі дистанції, стрибки на покришках, незліченну кількість раундів з падменом, а потім і на мішках. Звичайно, розвинути витривалість можна і посиленими кардиотренировками, користь яких перевищує тільки їх безпросвітна нудьга.

  Питання: що можна і чого не можна робити при застуді на губах?


7 преимуществ муай-тай перед обычным фитнесом. изображение номер 4

2. Сила

Не та сила, яка дозволяє вам гордо підняти шкаф-другой перед зграйкою захоплених старшокласників. Сила, яку дає тайський бокс, маркірується “вибуховою”: вона дає можливість спортсменові швидко рухатися, бити могутньо і не витрачати енергію у бою даремно. Фитнес-зал, можливо, здатний обдарувати вас навичками вантажника-професіонала-ви дійсно хочете саме цього?

3. Здоров’я

Понизити вагу, зміцнити серце, розвинути м’язи, пропрацювати рельєф, кинути, врешті-решт, палити-ось базовий пакет, який пропонує тренування муай-тай навіть початкуючому спортсменові. Щоб добитися таких ефектів в тренажерному залі, будь-якому новачкові доведеться спочатку немало попітніти над власною силою волі. Це, на жаль, практично непереборна перешкода для більшості людей.

7 преимуществ муай-тай перед обычным фитнесом. изображение номер 5

4. Швидкість

У тайському боксі дуже важлива швидкість, з якою завдається удару. На ринг виходять зазвичай бійці з рівним рівнем підготовки-щоб змусити суперника пропустити удар, доводиться бути або супершвидким, або суперрозумним. Хитрі адепти муай-тай вважають за краще тренувати і те, і інше. Про важливість стратегії і роботу мозку у бою ми розповімо трохи пізніше, про швидкість-прямо зараз. Для напрацювання різкого, швидкого удару бійці кожне тренування проводять декілька сесій на падах, акцентуючи увагу на швидкості атаки. Звичайно це декілька раундів, впродовж яких що тренується без зупинки працює мидл-кик, міняючи ноги. Чи потрібно говорити, що на виході із залу ніхто напрацьовану швидкість реакції залишити не просить? Виробити щось подібне під час звичайного тренування просто неможливо.

  14 снеков, після яких ви тренуватиметеся як ніколи


5. Спритність

Вірніше було б назвати цей пункт координацією рухів. Деякі люди від природи спритніші, ніж інші. Останньою доводиться ця навичка напрацьовувати окремо. Бути спритним-означає чітко відчувати власне тіло, не думати про окремі рухи в складних ситуаціях, та і у буденному житті теж. Спритність, як думають деякі, потрібна нам не лише для лазіння по деревах і інших радощів. Чим краще свідомість пов’язана з тілом, тим легше і природніше абсолютно усі рухи людини. Активна жестикуляція, що допомагає збудувати необхідний рівень невербальної комунікації, міміка, що викликає підсвідому симпатію співрозмовника,-ось це усе. Краще за тайський бокс спритність розвине тільки гімнастика.

7 преимуществ муай-тай перед обычным фитнесом. изображение номер 6

6. Розум

Стратегія і тактика-відмінні риси навіть початкуючого практикувати бійця муай-тай. На рингу немає місця що сподівається абияк: одночасно з активністю тіла свою (і чималу) долю роботи виконує і мозок. Хороший тренер по тайському боксу може навчити стратегічному мисленню будь-якого учня. Отримані навички прекрасно працюють і у буденному житті: ви навчитеся передбачати дії співрозмовників і вибудовувати свої тактичні схеми при будь-якій розмові.

  Артицин для лікування суглобів : ціна, де купити, розлучення або правда


7. Стійкість

Боєць муай-тай вкладає в удар вагу усього тіла. Цьому довго вчаться, але і результат того коштує. За уявною легкістю рухів ховається прихована пружина, готова розгорнутися у будь-який момент,-а заразом і розгорнути щелепу супротивника у зворотний бік. Удари ж пропускають навіть найспритніші воїни. Замість того щоб намагатися добитися неможливого, тренеры-тайцы напрацьовують учням стійкість, що дозволяє тим не впадати в шок після коліна, що вдало прилетіло. На це розрахований цілий комплекс вправ, так зване “набивання” і спаринги в повну силу.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ