Зв'язатися з автором

This Is Home, фільм, фрірайд, Faction, ТраєкторіяПрем’єрні покази нового фільму від швейцарської компанії Faction пройдуть в Києві, Санкт-Петербурзі і Сочі.

This Is Home-перший повнометражний фільм від команди Faction. Заснована в 2006 році в Швейцарії невелика компанія по виробництву гірських лиж і екіпіровки сьогодні перетворилася на великий міжнародний бренд професійного спорядження. У This Is Home райдеры команди Кандид Товекс, Сем Антаматтен, Джоні Коллинсон, Адам Делорм і інші повертаються у свої рідні споти і бази, щоб показати, що таке справжній фрірайд. Зйомки фільму проходили в головних гірськолижних місцях планети : французькому Ла Клюзу і швейцарському Церматте, американських штатах Монтана і Юта, а також у Фінляндії і Чехії.

Прем’єрні покази в Україні організовані спільно з магазином “Траєкторія”. У Києві фільм можна буде подивитися 19 жовтня в 20:30 в Центрі документального кіно. Наступного дня, 20 жовтня, This Is Home покажуть в Санкт-Петербурзі у кінотеатрі “Батьківщина”. А завершиться російський тур 22 жовтня в Сочі у студії “Полянка 4”. Вартість квитків-200 рублів.

  Автозагар, моментальний загар, пігулки для загару, уколи для загару© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ