Зв'язатися з автором

Тренування рук, тренування плечей : як зробити верхню частину тіла ідеальною


Цю вправу (чи, як його називає сам автор, “комбо”) розробив Кріс Скоглунд, персональний інструктор нью-йоркською фитнес-студии Sports Center. Він об’єднав два дуже простих рухи, які кожен з вас напевно робив ще на шкільних уроках фізкультури, і отримав дуже просте і ефективне міні-тренування, завдяки якому верхня частина тіла стане ідеальною. Всього одна вправа зміцнить спину, плечі, трицепси, прес і косі м’язи живота! Ви ще не переодягнулися у форму і не дістали з-під ліжка гантелі? Зараз самий час!

 • Прийміть початкове положення: встаньте прямо, ноги на ширині плечей, в кожну руку візьміть по гантелі (розпочніть з найменших вагів, щоб вам було комфортне виконувати вправу).
 • Підніміть руки вгору так, щоб вони були паралельно полу, і зігніть в ліктях під кутом 90 градусів. Гантелі вгорі, долоні дивляться вперед.
 • Підніміть праву руку з гантеллю вгору (рука йде трохи за голову) і одночасно з цим розгорніть корпус вліво. Під час повороту у вас тягнутимуться косі м’язи живота, постарайтеся напружити прес і тримати спину рівно. Зафіксуйтеся в такому положенні на два рахунки.
 • Поверніться у вихідну позицію: розгорніть корпус управо і опустите руку.
 • Повторіть вправу 10 разів, чергуючи руки і повороти. Для більшого ефекту усього треба зробити три такі підходи.
 •   Живлення фастфудом : що є, щоб не розтовстіти


  Поздоровляємо, тепер ви знаєте два рухи, які можуть створити з вашою фігурою справжнє диво. Сподіватися на швидкий результат не варто, але якщо ви проявите терпіння, то зовсім скоро ваше відображення в дзеркалі (особливо верхня частина тіла) почне вам ох як подобатися! Ну а зараз можете прибрати свої гантелі назад під ліжко.

  120 артистів, спортивні змагання, лекторій, гастрономічна зона і багато що інше-на фестивалі сучасної музики і технологій, який пройде з 7 по 9 липня в Нижньому Новгороді.


  © 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ