Зв'язатися з автором

Тріатлон, Health Active, тріатлон 2017, тріатлон спринт, тріатлон команда, ironstar, біг, плавання, велосипед


Антон Кузнєцов, директор по розвитку і капітан спортивної команди Health Active

команда health active: как три брата развивают триатлон в украине. изображение номер 9

Антон Кузнєцов

-Батьки з дитинства підтримували наше захоплення спортом-спочатку це було плавання, потім баскетбол. Але коли прийшов час приймати самостійне рішення, як і багато хлопченят в 16 років ми вибрали тренажерний зал (хотіли набрати м’язову масу). Поряд з місцем, де ми займалися, розташовувався боксерський зал, і одного разу, заглянувши в нього, ми побачили хлопця, який бив по груші,-він бив так сильно, що груша буквально складалася навпіл. Чи варто говорити, що після побаченого нам теж захотілося спробувати свої сили у бойових мистецтвах.

Ми спробували і з головою поринули в новий для себе світ окинавского караті.

Я думаю, ми присвятили так багато часу караті (не мало не багато-12 років), тому що цей спорт не лише зміцнює тіло, але і загартовує характер, виховує волю, і головне-допомагає досягти внутрішньої гармонії. Завдяки бойовому мистецтву відбувається занурення в древню японську філософію-культуру, яка грунтується на пізнанні себе і свого життєвого шляху. По суті, караті-це занурення в самого себе. Виходячи на татамі, ти повністю відключаєшся. Ти не думаєш про суперника-тобі неважливо, який у нього пояс, яка вага і як сильно він б’є. Ми з братом вчилися в інституті і тренувалися по три-чотири рази в тиждень, коли нам довелося битися на татамі з членами збірної Азербайджану по бойове самбо (у складі збірної був і чемпіон світу у своїй ваговій категорії). Тоді наш сенсей Валерій Вадимович Майстровой поставив на нас, і ми його не підвели. Ми взяли перемоги у боях.

  Як схуднути, зайва вага, схуднення, дієта схуднення, фото до і після, мотивація, схудни кг, живлення схуднення


Заглиблення в себе дозволяє в потрібний момент робити те, що ти умієш, не відволікаючись ні на що навкруги. Те ж саме діє і в тріатлоні-ти довго і наполегливо тренуєшся, а потім занурюєшся в себе на три, п’ять або десять годин і просто робиш те, чому навчився.

-Учитель окинава караті говорив, що усі межі існують лише у нас в голові. Головне-знайти гармонію між власним розумом і м’язами. Як тільки ви навчитеся усвідомлювати свої можливості, зможете підкорити будь-яку дистанцію. Межі вже не буде. команда health active: как три брата развивают триатлон в украине. изображение номер 10

Максим Кузнєцов, співзасновник Health Active

команда health active: как три брата развивают триатлон в украине. изображение номер 11

Максим Кузнєцов

Ми

-Навесні 2016 року ми замислилися про організацію власного спортивного проекту. бачили, що спортивний ринок активно розвивається, бачили, що з кожним роком число людей, які займаються спортом і стежать за своїм живленням, росте. Оцінили потенційні бізнес-можливості і вирішили відкрити свій інтернет-магазин з продажу спортивного живлення і спортивних товарів. Коли ми почали вивчати ринок товарів для тріатлону і велоспорту, пришли до виводу, що структура дистрибуції зовсім відсутня-більшість магазинів самостійно привозять товар невеликими партіями (такий човниковий бізнес часів перебудови). Багато років працюючи у великій дистриб’юторській компанії, ми розуміли, що за цим майбутнє-ринок структурується, і залишаться тільки великі дистриб’ютори, які будуть цікаві європейським і світовим виробникам.

  Як лікувати бруксизм у дорослих і дітей


Ми відправляли запити в сотні компаній по всьому світу з презентацією нашого проекту-відповідали не усі, але ми не здавалися. В результаті у нас сформувався пул брендів, які ми офіційно представляємо в Україні.

Ми хочемо, щоб у людей була можливість користуватися якісними продуктами не лише в Києві і Санкт-Петербурзі, але і в інших регіонах країни. Особливо зараз-з приходом нового керівництва ФТР почали з’являтися любительські старти в Ростові-на-Дону, Ярославлі, Владивостоку, на Алтаї і в Абхазії. І ми відкриті до співпраці з усіма.

Згодом первинна бізнес-ідея переросла в глобальний проект Health Active, який включає не лише дистриб’юторську компанію, але і спортивну команду з тренерським штабом, можливістю організації тренувань і виїзних кемпов. Усе це в сукупності дає можливість будь-якій захопленій тріатлоном людині почати займатися і, що важливо, правильно підготуватися до першого старту.

команда health active: как три брата развивают триатлон в украине. изображение номер 12

Артем Кузнєцов, директор по продажах Health Active

команда health active: как три брата развивают триатлон в украине. изображение номер 13

Артем Кузнєцов

-Коли ми починали займатися тріатлоном і їздили на старти наших друзів, то часто чули від атлетів, як здорово тренуватися разом-тренуватися в команді однодумців. Це твердження, напевно, і стало поштовхом до створення проекту Health Active як команди спортсменів-любителів, об’єднаних спільною метою. Займаючись довгі роки караті, ти переймаєшся командним духом, роботою в колективі, відчуттям дружнього плеча, переживаннями за товаришів, які виходять на бій. Сьогодні ми часто бачимо команди, які об’єднують лише майки одного кольору. Ми ж вирішили узяти усе краще з караті і наповнити правильним командним духом наш проект, нашу спортивну сім’ю. І я вважаю, що у нас відмінно вийшло.

  Пиколинат хрому для схуднення: відгуки, ціна, інструкція


Ми розпочинали з одного тренування в тиждень в “Триатлон-центре”. Це було здвоєне заняття, що складається з їзди на велосипеді і бігу з різними вправами. Ми розмістили оголошення у фейсбуке і до нас стали приходити люди, які хочуть займатися тріатлоном і хочуть готуватися до стартів. Вони приходили і залишалися. Зараз Health Active проводить шість тренувань в тиждень-плавання, біг і велосипед. У команді вже більше 20 спортсменів, причому як любителів, так і професіоналів. І усіх їх об’єднує любов до спорту і активного способу життя. У травні цього року ми провели перший тренувальний збір в Чорногорії. Місце було вибране не випадково-там 15 травня проходив неймовірний по красі старт Ocean Lava Montenegro. Упродовж двох тижнів діти активно тренувалися під керівництвом тренерів Health Active, а у кінці взяли участь в самій гонці.

На першому тріатлонному старті сезону (IRONSTAR в Сочі) спортсмени Health Active гідно пройшли спринт-дистанцію. Діти випробували незабутні емоції і від самої гонки, і від усвідомлення того, що ще півроку тому деякі з них погано плавали і в принципі ніколи раніше не крутили педалі велосипеда. Крім того, наші тренери показали відмінний приклад усім учасникам команди : Олександр Яценко зайняв перше місце в спринті, а Павло Растрыгин-друге на дистанції 113 кілометри. На тріатлонному старті, організованому компанією 3sport в Кленовому, наша команда зайняла третє місце в командному заліку, а член нашої команди, Антон Іванов, став першим у своїй віковій категорії.

  Шкідливі сахарозаменители, які небезпечні для здоров'я


Сьогодні команда Health Active-це відкритий клуб, в який входять захоплені тріатлоном люди. Хтось займається по індивідуальних планах, хтось бере персональні уроки. Головне для нас-дотримуватися тренерської етики і не займатися безглуздим переманюємо людей. Хороший тренер завжди знайде собі роботу, адже результат його роботи і його відношення до справи говорять самі за себе.

У Health Active займаються люди різних професій і спеціальностей, керівники і власники компаній. Своєю відкритістю і умінням вибудовувати дружні стосунки ми довели : спорт-це не лише суперництво, але ще і підтримка. Health Active не коштує на місці, і девіз проекту “Живи в русі”! повністю відбиває наше життєве кредо.

Документальний фільм “Пробудження вулкану-історія ісландського футболу” можна буде подивитися 1 і 2 вересня онлайн на сайті проекту.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ