Зв'язатися з автором

Трипофобия, страх, фобії, фобія боязнь, дослідженняСпівробітники Кентского Університету зв’язали трипофобию з боязню інфекційних захворювань.

Трипофобия-це боязнь так званих кластерних отворів (скупчень невеликих дірочок). Люди, трипофобией, що страждають, переживають неприємні відчуття побачивши бджолиних сотів або навіть бульбашок в каві.

учёные выявили причину странной фобии. изображение номер 2

Фото: shutterstock. com

Недавнє дослідження показало, що ця незвичайна фобія виникла із-за боязні інфекційних захворювань. Експеримент, поставлений в Університеті Кента, полягав в тому, що двом групам людей (з фобією і без) показували картинки з кластерними отворами різних типів. Одна частина зображень була пов’язана з хворобами (висипання на шкірі, паразити), а інша немає. Випробовувані, такі, що заявили про наявність трипофобии, негативно реагували на усі картинки, але обидві групи вважали неприємними зображення, пов’язані з хворобами. Учені дійшли висновку, що саме еволюційний страх перед захворюваннями став причиною сучасної фобії. У онлайн-опитуванні взяли участь 600 чоловік.

Раніше вважалося, що трипофобия пов’язана із страхом перед небезпечними тваринами: британські учені вважали, що мозок асоціює скупчення дірок із забарвленням отруйних тварюк.

  Лікування передменструального синдрому (ПМС)© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ