Зв'язатися з автором

У Києві пройде десятий благодійний забіг “Патрики біжать”Уперше “Патрики біжать” стане инклюзивным подією: разом з бігунами-любителями на старт вийдуть підопічні фонду. Учасниками забігу також стануть актори Юлія Пересильд, Марина Александрова, Дмитро Хрусталев і інші. Дистанція для дорослих складе 3 і 5 кілометрів (на вибір), дитячий забіг-450 метрів навколо Патріарших ставків. Цього року старт і фініш забігів зміняться-вони розташуються в сквері імені Крилова, біля пам’ятника.

Юлія Пересильд

засновник благодійного фонду “Галча”-Нам хочеться більше і глибше впроваджувати инклюзию: цього року уперше наші дітки стануть гостями забігу і візьмуть участь в инклюзивном параді. Дуже здорово, що багато років ми збираємося разом заради хорошої, благої справи. в киеве пройдёт десятый благотворительный забег «патрики бегут». изображение номер 2

Фото: “Патрики біжать”

Учасники події зможуть поговорити про кіно, театр і спорт з відомими актрисами Юлією Пересильд і Мариною Александровой. Для цього треба прийняти участь в розіграші і зробити пожертвування через онлайн-майданчик по збору коштів на добродійність Starville. Переможець визначиться 27 вересня. Усі зібрані кошти також будуть передані благодійному фонду “Галча”. Зареєструватися на забіг і сплатити участь в нім можна до 25 вересня тут або в кафе “ММОМА” (Ермолаевский провулок, 17), італійському ресторані Maritozzo (Мала Бронная, 24с1), в магазині “Углече Поле. Органік маркет” і ресторані “Рыбторг” (Трехпрудный провулок, 5). За новинами і анонсами забігу “Патрики біжать” можна стежити в Instagram-аккаунтах фонду і організаторів.

  Барвистий забіг - 2017: як це було


21 вересня в Сочі пройдуть змагання по тріатлону IRONSTAR. Там же пройде благодійний дитячий забіг. Усі зібрані кошти перерахують до фонду “Синдром любові” Про те, як з’єднуються спорт і добрі справи, ми дізналися у організаторів забігу.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ