Зв'язатися з автором

У Лужниках пройшов фестиваль екстремальних видів спорту Moscow City Games 201830 професійних спортсменів з Росії і Європи показали ефектні трюки в дисциплінах BMX і MTB. Кожен райдер здолав лінію з трьох трамплінів, головний розгін був заввишки в 20 метрів. У класі BMX виграв Олександр Никулин, друге місце зайняв Ирек Ризаев, який виступав з серйозною травмою, третім став Костянтин Андрєєв. Переможцем в класі MTB став Макс Фредриксон, другий,-Євгеній Курников, третій,-Петро Андрєєв.

Фото: Moscow City Games

Фото: Moscow City Games

Фото: Moscow City Games

Фото: Moscow City Games

Фото: Moscow City Games

Після основної програми райдеры з різних країн змагалися за перемогу в спеціальній номінації-Toyota Best Trick. На фестивалі також працювала інтерактивна зона з автомобілями Toyota, де півтори тисячі гостей брали участь в квестах компанії : перевіряли місткість багажників, шукали таємні знаки за допомогою панорамних камер і знайомилися з новим кросовером.

Застрягли у біговій рутині? Радість після перших пробіжок зникла і тренуватися для чергової дистанції немає бажання? Можливо, варто попрацювати над швидкістю бігу, щоб різноманітити тренування і подивитися на себе з іншого боку. “Челленджер” кидає вам виклик і розповідає, як бігати швидше. Ще швидше!

  Éxplorism, Adidas Stan Smith, Adidas Stan Smith купити, кросовки адидас© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ