Зв'язатися з автором

У Санкт-Петербурзі пройде третій Urban Culture Festival7 і 8 липня відбудеться чергове свято для представників міської субкультури і прогресивної молоді. Відкриття нового сезону пройде на майданчику в порту Севкабель.

На фестивалі буде представлено декілька тематичних зон: вулична мода, спорт, музика, реп, граффіті, тату, танці, медіа і лайфстайл. Особлива увага цього року Urban Culture Festival приділить колабораціям в різних жанрах.

Валерій Шафиров

Продюсер Urban Culture Festival

-З часу старту Urban Culture Festival вулична культура серйозно поміняла курс. Вона вирвалася з бетонних коробок і движух “на районі” на центральні вулиці і офіційні канали. Вона із скаженою швидкістю міняє тренди, мемы, героїв і зірок. Вона нестримно молодіє і нескінченно розширює ступінь свободи.

У перший день концертна програма продовжиться open-air-вечеринкой на набережній, де виступлять електронний проект “АИГЕЛ”, витч-хаус-дуэт IC3PEAK, инди-піп-команда RSAC, поп-рейвер GSPD, група Cream Soda і інші.

Фото: Urban Culture Festival

Фото: Urban Culture Festival

Фото: Urban Culture Festival

Гостей чекає більше 30 марок вуличного одягу з останніми колекціями. Відомі спортивні бренди також представлять свої нові лінійки. На фестивалі пройдуть виставки вінтажних і рідкісних кросовок від колекціонерів двох столиць і виставка артефактів візуального мерчандайзинга від художников-витринистов.

  Level Kitchen, Performance Food, доставка, правильне харчування


Впродовж дня глядачі побачать змагання і показові виступи по скейтбордингу і BMX за участю титулованих райдеров, а також фристайл і матчі по вуличному баскетболу. На заході відбудеться презентація нової боксерської студії, у рамках якої пройдуть бої на рингу.

Глядачі побачать баттлы рэперов і біт-боксерів, граффити-баттлы. Найактивніших гостей чекають конкурси Urban Dance, призові конкурси від барбер-і тату-студий, фуд-і бар-хоппинг, майстер-класи і багато що інше.

Ознайомитися з програмою заходу і купити квиток можна на офіційному сайті.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ