Зв'язатися з автором

У Україні пройдуть благодійні забіги юристівLegal Run-перший міжнародний благодійний забіг, що об’єднує юристів. Цього року забіги в Україні пройдуть з 18 травня по 8 червня в десяти містах: 18 травня забіги відбудуться в Санкт-Петербурзі і Казані, 25 травня-в Єкатеринбурзі, Новосибірську, Нижньому Новгороді і Тюмені, 26 травня-в Самаре, 31 травня-в Ростові-на-Дону і 8 червня-у Благовєщенську і в Києві. У ці ж дні по всьому світу пройде акція Global Legal Run-глобальні флешмобы юристів на підтримку проекту Legal Run. У 2018 році в акції брали участь більше тисячі чоловік в 25 містах світу. Гроші, отримані від продажу слотів, будуть перераховані до благодійного фонду “Подаруй життя”. Московський етап забігу пройде на території інноваційного центру “Сколково”. в украине пройдут благотворительные забеги юристов. изображение номер 2

Ста 15

З 2014 року в забігах Legal Run беруть участь російські і іноземні юридичні компанії, студенти і викладачі юридичних факультетів. За п’ять років в забігах брали участь десять тисяч юристів із понад міст і країн світу. Зареєструватися на забіги і дізнатися подробиці можна на сайті проекту.

  Як позбавитися від целюліту в домашніх умовах


Воду з лимоном часто рекомендують як універсальний засіб: багато хто вважає, що вона допомагає понизити вагу і позбавити організм від токсинів. Разом з дієтологом Наталією Фадеевой з’ясовуємо, яке відношення до реальності мають ці поради.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ