Зв'язатися з автором

У Зеленограде пройде 22-й Зеленоградский напівмарафонЗабіг стартує 3 червня на головній площі міста.

Траси цього року відрізнятимуться від попередніх років. Замість семикілометрової дистанції-супутника організатори приготували для бігунів маршрути на 5 і 10 км по оновленій трасі. Повна дистанція, 21,1 км, також пройде по новому маршруту. Пробігти напівмарафон можна буде і командою утрьох: для цього відкрита реєстрація на естафету 3 x 7 км. Для дітей буде організовано окремий безкоштовний забіг на 500 м з подарунками на фініші (можна бігти з батьками за руку).

Усі учасники забігу отримають стартовий комплект, в який окрім номера увійдуть електронний чіп хронометражу, подарунки від партнерів і сувеніри Zelrun, які організатори виготовляють по власному дизайну.

До 30 квітня вартість реєстрації на 21,1 км-1 600 рублів, з 1 травня-1 900 рублів. Ціни на 5 і 10 км також підвищаться з 1 травня (зараз вартість слота складає 800 і 1 200 рублів відповідно). Для дитячого забігу попередню реєстрацію не потрібно. Вартість участі в естафеті-3 000 рублів з команди. Детальна інформація про напівмарафон і реєстрація доступні тут.

  Чим корисні яйця, куряче яйце, яйце приготування© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ