Зв'язатися з автором

Учасники “Абсолют Московського марафону – 2018” зможуть підтримати вихованців дитячих будинківДопомогти дітям просто-необхідно нанести будь-який напис на свою футболку. Виручені від друку засоби будуть спрямовані на освітню програму “Шанс”-найбільший в країні проект дистанційного навчання для дітей-сиріт. По цьому напряму займаються близько 600 учнів з 31 регіону Росії. Дітям викладають математику, російську мову, фізику, обществознание і інші предмети. Педагоги допомагають вихованцям здати підсумкову атестацію і поступити в середні спеціальні і вищі учбові заклади. Напис на одній футболці сплатить один онлайн-урок.

Фото: фонд “Арифметики добра”

Фото: фонд “Арифметики добра”

На футболку можна нанести своє ім’я, прізвище, будь-яку фразу або хештег. Напис може бути чорного або білого кольору, на латиниці або кирилиці. Благодійне пожертвування за нанесення принта складе 575 рублів. Замовити напис можна на офіційному офіційному сайті благодійного фонду “Арифметики добра”. Це можна буде зробити біля стенду фонду під час “ЕКСПО” в “Лужниках” 21 і 22 вересня. Нанесення принта займе 15 хвилин.

Ефективність тренування, як це не дивно, залежить не лише від інтенсивності і кількості повторів тієї або іншої вправи. Деякі моменти, які ніби і не відносяться до тренувального процесу безпосередньо, можуть зробити значний вплив на успіх ваших занять. Так на що звернути увагу?

  Як схуднути в особі© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ