Зв'язатися з автором

Ultimate Fitness, фитнес клуб, кроссфит, UFC, квест10 лютого усі охочі зможуть перевірити свої сили на одному з найбільших майданчиків для функціонального тренінгу і єдиноборств в Україні.

У рамках фитнес-квеста популярним блогерам, журналістам і гостям клубу Ultimate Fitness належить виконати серію завдань, що виснажують. Після невеликої танцювальної розминки учасники перемістяться в зону єдиноборств, оснащену за стандартами UFC, де їх чекають різні вправи з кроссфита на кільцях, TRX, турніку, санях, півсфері босу, грібному і кардиотренажере.

в рамках официального открытия клуба ultimate fitness пройдёт фитнес-квест. изображение номер 2

Кураторами усіх етапів квеста стануть професійні спортсмени і тренери : учасниця проекту “Ти в темі” Валерія Бобко, багатократний чемпіон світу по джіу-джитсу і діючий боєць ММА Максим Давидов, кроссфит-атлет Едуард Чилей і інші. По підсумках квеста три кращі команди отримають подарунки від спонсорів.

Фитнес-квест почнеться 10 лютого в 11:00 в клубі Ultimate Fitness, розташованому за адресою : Ленінградський проспект, 37б, ТЦ “Старт”. Для участі необхідно заздалегідь зареєструватися по телефону +7 (495) 205-36-63.

  Як дотримуватися дієти і не зірватися: 4 ради від фахівця© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ