Зв'язатися з автором

Вічне питання, скільки буде потрібно часу, щоб вивчити англійський


Зміст статті :

  1. Визначальні чинники
  2. Рівень
  3. Визначаємо інтенсивність
  4. Не вірте в чудеса

Тимчасові витрати: визначальні чинники

час вивчення залежить від мети
Кількість часу, що щодня проводиться над вивченням іноземної мови, і терміни визначаються вашою кінцевою метою і тим рівнем, якого ви хочете досягти.

Щоб швидко дійти до рівня Elementary, знадобиться не менше 3 місяців активних занять в мовному середовищі. Під поняттям мовне середовище розуміють навчання в школах або на курсах в Англії і США. Проте варто розуміти, що цих досягнень вам не вистачить для вступу до ВУЗУ або для активного спілкування на роботі.

Не останнє місце в питанні результативності належить місцю навчання. Ніхто не оспорюватиме того факту, що максимальна ефективність досягається при навчанні за кордоном, проте це абсолютно не означає, що ви не зможете підібрати гідну мовну школу на батьківщині або вивчити мову самостійно.

Рівень і тимчасові витрати

рівень англійського beginner
Найбільш зручним орієнтиром є рівні, визначені міжнародними іспитами, це добре усім відомі Elementary, Pre-Intermediate і інші.

Перший ступінь або Beginner припускає, що у вас немає ніякого досвіду використання іноземної мови. У більшості випадків ви можете розпізнати окремі прості слова, граматика є віддаленими несистематизованими знаннями, тим мінімальним набором лексики, який може бути використаний, але незв’язана в мову.

  Дієтолог в супермаркеті: що не можна купувати ніколи


Для досягнення цього рівня з абсолютного нуля знадобиться не менше 2-3 місяців або 170-200 учбових годин. До речі, приведені орієнтири торкаються 80 % тих, хто взявся за вивчення іноземної мови, 10 % впораються з рівнем за коротший термін, ще 10 % знадобиться трохи більше часу.

Варто відмітити і той факт, що людей, які нездатні вивчати іноземну мову, не існує. Якщо ви вільно розмовляєте на росіянинові, значить, рано чи пізно, заговорите і на англійському, головне-знайти свої способи вивчити іноземну мову.
Upper-Elementary або Beginner припускає операцію простими граматичними конструкціями, а також здатність підтримати бесіду на просту знайому тему. Для простоти розуміння цього рівня його можна охрестити “прожитковим мінімумом” середньостатистичного туриста.

Pre-Intermediate. Ви можете гордо назвати себе студентом цього рівня, якщо добре володієте граматичними структурами, здатні формувати думку в досить пов’язані пропозиції (на теми, які раніше пропрацювали на курсах).

Здавалося б, це той рівень, якого повинно бути досить для повсякденного спілкування, на перших порах ця ж думка відвідуватиме і вашого англоговорящего співрозмовника, проте з часом ви зрозумієте, що вичерпали свій запас знань і вам більше нічого сказати, ви не можете підтримати дискусію і почуваєте себе не у своїй тарілці.

  Де покататися на гірських лижах і де покататися на сноуборді


Це той ступінь, коли можна уперше спробувати свої сили в складанні іспиту, наприклад, IELTS. При цьому ваш результат має бути не нижчий 2,5-3. Для отримання такого результату вам буде потрібно не менше 4-5 місяців (350-400 учбових годин).

Intermediate-рівень, на якому можуть зупинитися ті, хто не планує використати англійський в професійному середовищі або при навчанні у Внз. Ви можете досить легко вести бесіди на побутові теми, читати художню літературу і новини, непогано оперуєте граматичними структурами. З такими знаннями перед вами відкриваються двері на підготовчі мовні курси за кордоном. Час на досягнення-півроку.

Upper-Intermediate. Ваша мова перестала бути лише набором знань і набув функціональності. Ви зможете влаштуватися на роботу за кордоном, проте ваша посада, швидше за все, буде мінімально пов’язана із спілкуванням. При складанні іспиту результат опиниться десь в межах між 5,5 і 6,5.
Advanced. І ось для вас відкриті двері Внз, мова більше не є перешкодою для отримання бажаної посади в міжнародній компанії, а ви вільно базікаєте зі своїми skype-friends.

  20 класних спортивних татуювань, які надихають


Вище за цей ступінь знаходиться тільки рівень професійного володіння мовою, яка підтверджується Кембріджським іспитом Proficiency. У спілкуванні складається враження, що ви культурний і освічений англійський “абориген”.

Нескладний математичний підрахунок дозволяє нам зробити висновок, що для переходу на кожен новий рівень знадобиться від 2,5 до 3 місяців при інтенсивних щоденних заняттях упродовж 2,5 годин.

Визначаємо інтенсивність занять для вивчення англійського

заняття англійським мають бути щоденними
Живу сучасну мову украй складно вивчити, перебуваючи поза умовами англоговорящей країни. Інноваційним методикам і новомодним навчальним посібникам не під силу відстежити ті зміни, які відбуваються з мовою. Тут і нестримно зростаюча кількість сленгу, жаргонізмів, запозичення і змішення діалектів.

Для отримання сертифікату IELTS на рівні не нижче 7,5 знадобиться проходження 1000-1200 годин інтенсивних занять під чуйним контролем кваліфікованого викладача. У ці години не входить виконання всіляких вправ, домашніх завдань, спілкування в чатах або перегляд фільмів в оригіналі.

Отримати високий результат теоретично можна і на батьківщині без виїзду за кордон. Але як показує практика, вам буде потрібно на це до п’яти років. Чому “теоретично”? Вся річ у тому, що перехід з одного рівня на інший на мовних курсах украй складно здійснити без перерви, а групи рівня Advanced і зовсім не набираються.

  Wellness, Startups women, проекти ЗОЖ


При навчанні за кордоном ви витратите втричі менше часу, оскільки житимете в мовному середовищі. Аудирование, говір і лист стануть для вас комунікативною необхідністю, а не навичкою, якою необхідно оволодіти. З практики можна сказати, що для отримання рівня Upper-Intermediate (а деяким і Advanced) знадобиться 1-1,5 року за умови, що у вашій голові є масив деяких знань, які отримують випускники середньоосвітньої школи.

Не вірте в чудеса швидкого вивчення

25 кадр-міф у вивченні англійського
Ще один пункт, який ви обов’язково для себе повинні утямити,-не вірте в чудеса, особливо якщо вони торкаються вивчення мови. Безліч шкіл, що спеціалізуються на навчанні іноземним мовам, в гонитві за майбутніми студентами обіцяють вам високі результати вже через місяць відвідування їх занять. При цьому нерідко вони прикриваються невідомими інноваційними технологіями або того більше “25 кадром”. Ніхто і ніколи не зможе виконати подібного роду обіцянки, а ви, у свою чергу, не зможете пред’явити їм претензії.

Кожен з вас самостійно визначає свої життєві цілі і завдання, це ж правило торкається і мовних умінь. Хтось хоче побачити світ і його language skills повинні дозволяти безпроблемне спілкування на побутовому рівні, хтось давно мріє працювати в міжнародній компанії, а, можливо, ви той, хто хоче дивитися оригінальні фільми, лежачи на м’якому дивані.

  Як Adidas вирішив розбудити Москву і змусити усіх бігати


Визначивши свою мету, ви можете розрахувати зусилля і тимчасові витрати, які знадобляться для її реалізації. Головна умова досягнення успіху-систематичність, виконання вправ не повинне носити стихійний, випадковий характер. Щодня в течію не менше години ваш світ повинен обертатися навколо англійської мови.

Ви можете розбити відведений час на декілька проміжків, чверть години по дорозі на роботу прослуховуйте текст, а в обідню перерву виконаєте вправи до нього, увечері поцікавтеся у свого chat-friend об стан його справ і обговорите цікаву новину, а перед сном обов’язково підведіть підсумок минулому дню і складіть план на наступний, звичайно ж, на англійському.

Детальніше про те, скільки часу займе вивчення англійської мови, дивитеся в цьому відео:


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ