Зв'язатися з автором

Відмова від алкоголю, організм після відмови від алкоголюБезпечна норма алкоголю досить висока-до двох келихів вина або пива щоденні. Проте варто вам всього на пару тижнів відмовитися від міцних напоїв, як зміни (до кращого, природно) не змусять себе довго чекати. Про те, як зміниться ваше життя після відмови від спиртного, читайте нижче.

Ви міцніше спатимете

Недавнє дослідження, опубліковане в американському журналі Alcoholism : Clinical & Experimental Research, підтвердило гіпотезу, що вже існувала раніше, про те, що, випиваючи алкоголь перед сном, ми активізуємо мозкову активність. Іншими словами, коли ми спимо, наш мозок працює так, ніби ми вже прокинулися і намагаємося знайти в собі сили встати з ліжка. Саме тому уранці навіть після самої незначної дози алкоголю ми не почуваємо себе бадьорим і повним енергії.

Але це ще не усе. Учені провели аналіз 25 досліджень і з’ясували, що алкоголь, випитий на ніч, допомагає швидше заснути, проте негативно позначається на глибших фазах сну. Так що якщо у вас є проблеми із засипанням, постарайтеся знайти для себе інші способи вечірнього розслаблення. Відмовившись від алкоголю, ви зможете не лише поліпшити якість сну, але і залишатися зібранішими впродовж усього робочого дня.

  Як вибрати спортивний бра дівчатам з великими грудьми


что произойдёт с вашим организмом, если вы откажетесь от алкоголя. изображение номер 8

Фото: expertbeacon. com

Ви їстимете менше

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі American Journal of Clinical Nutrition, із-за своєї особливості посилювати і загострювати сприйняття алкоголь є головною причиною переїдання. В результаті іншого експерименту учені з’ясували, що люди, які випивали два келихи спиртні під час їжі, з’їдали в середньому на 30% більше, ніж ті, хто перед їдою випивав дві склянки солоного розчину. Таким чином, навіть невелика кількість алкоголю може зробити вас чутливішими до запаху їжі, спонукаючи тим самим з’їсти більше.

что произойдёт с вашим организмом, если вы откажетесь от алкоголя. изображение номер 9

Фото: happysugarhabits. com

Ви скинете вагу

Кожен келих алкоголю-це зайві калорії. Дослідження показують: якщо ви п’єте спиртне щодня, ви споживаєте в середньому на 430 калорій більше, ніж зазвичай. Відмовившись від алкоголю і не замінивши його при цьому десертами, ви поступово почнете худнути.

что произойдёт с вашим организмом, если вы откажетесь от алкоголя. изображение номер 10

Фото: secretsofhealthyeating. com

Ви виглядатимете краще

Виключивши зі свого життя алкоголь, ви заразом позбавитеся і від неприродного рум’янцю, і від негарних припухлостей. Іншими словами, виглядатимете свіжіше і молодше. Крім того, шкіра перестане лущитися і сохнути. Це усе тому, що спиртне має сечогінну властивість, яка, у свою чергу, може привести до обезводнення.

  Голубці, голубці рецепт, ледачі голубці, капуста рецепт


что произойдёт с вашим организмом, если вы откажетесь от алкоголя. изображение номер 11

Фото: prima. cdnds. net

Ви заощадите багато грошей

Якісні алкогольні напої коштують дорого, тим більше, якщо ви випиваєте у барі або в ресторані. Додайте до цього чайові офіціантам і барменам-і ви отримаєте досить велику суму, яку можна було б витратити на нові кросовки або відкласти на відпустку.

что произойдёт с вашим организмом, если вы откажетесь от алкоголя. изображение номер 12

Фото: edge. alluremedia. com. au

Проте є два “але”, до яких треба бути готовим, якщо ви вирішите виключити алкоголь зі свого життя (нехай і не назавжди).

Можливо, ви захочете їсти більше за солодкий

За рахунок загострення усіх почуттів і вироблення ендорфінів алкоголь сприймається організмом як нагорода. І якщо ви перестанете його пити, то ваш мозок все одно вимагатиме свою долю задоволення. Правда, вже в дещо іншій формі-вам, наприклад, може захотітися яка-небудь шкідлива їжа, ніби бургеров і картошки-фри. Проте йти на поводі у спокус не варто-великий ризик обзавестися парою зайвих сантиметрів на талії.

что произойдёт с вашим организмом, если вы откажетесь от алкоголя. изображение номер 13

Фото: cdn. mamamia. com. au

Можливо, ви станете дратівливіші

Важливо розуміти: так само, як і позбавлення від будь-якої іншої шкідливої звички, відмова від алкоголю вимагає чималих зусиль. Тому будьте готові до того, що ви станете дратівливими і запальними. А щоб не перетворити своє життя і життя близьких в кошмар, приділяйте більше уваги розслабленню і заняттям, які приносять вам задоволення.

  Вірусна інфекція, симптоми інфекції, поцілунки інфекції, інфекції через поцілунок


что произойдёт с вашим организмом, если вы откажетесь от алкоголя. изображение номер 14

Фото: rd. com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ