Зв'язатися з автором

Відпочинок влітку, що робити влітку, що можна робити вліткуЯкщо для вас літо-цей час не довгожданої відпустки, а подвоєного об’єму роботи, не засмучуйтеся. Ми знаємо, що треба робити, щоб розслабитися в межах міста майже так само, як на пляжі.

Розслабте тіло

Прийміть гарячу ванну, неквапливо зробіть розтяжку, прогуляйтеся на свіжому повітрі в парку. У вихідні сходите на відкритий клас по йогі, можливо, навіть на свіжому повітрі, а замість важкого тренування в спортзалі покатайтеся на велосипеді.

9 способов отдохнуть, если этим летом у вас нет отпуска. изображение номер 6

Фото: shutterstock. com

Розслабте голову

Звичайно це складніше, ніж перший пункт, проте теж можливо навіть в шумному місті: в обідню перерву перекусите на вулиці в тіні дерев, не думаючи про робочі питання. Дорогою додому насолоджуйтеся сонцем і літнім теплом. Якщо ви сильно напружені, включите в навушниках додаток для медитації: Insight Timer, Stop або Breathe & Think допоможуть відновити баланс. Удома заваріть трав’яний чай, перекусіть ягодами і шануйте улюблену книгу.

Включіть режим “Не турбувати”

Усі ми знаємо про користь цього режиму на смартфоні, проте користуємося ним нечасто. Літні вихідні-кращий час, щоб відчути на собі користь офлайна. Навкруги відбувається так багато цікавих подій, не витрачайте часу на Інтернет-гуляйте, спілкуйтеся з друзями, грайте в парках на траві і будьте ближчі до природи.

  Що таке ковошинг і як мити голову без шампуню


9 способов отдохнуть, если этим летом у вас нет отпуска. изображение номер 7

Фото: shutterstock. com

Розберіться з повсякденними завданнями

Буває, що в нашому ежедневнике скупчуються справи, які вже неактуальні або які ми просто передумали виконувати. Викресліть їх і займайтеся тільки тим, що приносить вам задоволення.

Скоротіть to-do list

Якщо ваш список справ нервує вас, час переглянути пріоритети і стати гнучкішим. Поставте собі питання-чи “Дійсно мені необхідно це виконувати”?

9 способов отдохнуть, если этим летом у вас нет отпуска. изображение номер 8

Фото: shutterstock. com

Складіть список задоволень

Влітку це робити особливо приємно: спробувати усі ягоди, виспатися, влаштувати будинки куточок тиші, гуляти всю ніч, обіймати коханих людей, читати нові книги. Коли, якщо не влітку?

Помедитируйте під час прогулянки

Кращий спосіб медитувати-включити в додатку Insight Timer будь-якій з сотень треків для медитації і зануритися в спокій прямо під час прогулянки по місту.

9 способов отдохнуть, если этим летом у вас нет отпуска. изображение номер 9

Фото: shutterstock. com

Займіться творчістю

Для цього підійде усе, що пов’язано з мистецтвом-будь то забарвлення стін на балконі, урок живопису олією або медитативне зен-арт малювання (техніка малювання; графічний малюнок, що складається з ліній, що промальовували) по відеоуроках. Дослідження показали, що творчість і малювання-одні з найефективніших методів зняття стресу.

  На що здатні чемпіони: сноубордистка Соня Федорова бере участь у боях без правил


Мрійте

Про новий проект, про подорож, про те, як проведете наступні вихідні. Згадайте про дитячі мрії: можливо, настав час втілити їх в життя?

9 способов отдохнуть, если этим летом у вас нет отпуска. изображение номер 10

Фото: shutterstock. com


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ