Зв'язатися з автором

Вправи для ніг, вправи для сідниць, вправи для сідниць в заліНемає результату від звичайних присідань і випадів? Додайте вагу-і ви побачите, як міняється ваше тіло.

Присідання з штангою на спині

Фото: Элина Котяча

 1. Стопи на ширині плечей, шкарпетки трохи розлучені. Візьміть гриф із стійки середнім і закритим хватом (великий палець накриває гриф з протилежного відносно інших пальців боку). Покладіть його на плечі. Корпус прямої, лопатки зведені, лікті опущені, підборіддя підведене, погляд спрямований вперед. Спина напружена, в попереку зберігається природний прогин.
 2. Присідайте, поки стегна не стануть паралельні підлозі або навіть нижче. Коліна не виходять за лінію шкарпетки. Зберігайте плечі розкритими, голову підведеної, погляд спрямованим вперед. Поверніться в початкове положення.
 3. Зробіть п’ять підходів по п’ять повторень.
 4. У усіх вправах вибирайте комфортний для вас робітник вага. Не переоцінюйте свої можливості.

Присідання з штангою на грудях

Фото: Элина Котяча

 1. Стопи на ширині плечей, шкарпетки трохи розлучені. Візьміть гриф із стійки середнім хватом знизу, долоні дивляться вгору. Покладіть його на плечі спереду. Корпус прямої, лопатки зведені, лікті підняті, підборіддя підведене, погляд спрямований вперед. Спина напружена, в попереку зберігається природний прогин.
 2. Присідайте, поки стегна не стануть паралельні підлозі або навіть нижче. Коліна не виходять за лінію шкарпетки. Зберігайте корпус прямим, плечі розкритими, голову підведеної, погляд спрямованим вперед. Поверніться в початкове положення.
 3. Зробіть п’ять підходів по п’ять повторень.
  Споживання вуглеводів подовжує життя


Випади з штангою

Фото: Элина Котяча

 1. Штанга на плечах, спина пряма, стопи на рівні плечей і паралельні один одному.
 2. Зробіть лівою ногою крок назад і опуститеся строго вниз-так, щоб кут в правому коліні був 90 градусів. У кінцевій точці коліно торкається підлоги-це треба для повноцінного опрацювання м’язів.
 3. Підніміться, поверніть ногу в початкове положення і повторіть вправи тепер з іншою ногою. Зробіть чотири підходи по п’ять повторень на кожну ногу.

Станова тяга

Фото: Элина Котяча

 1. Штанга лежить на підлозі, ноги на ширині плечей і зігнуті в колінах, таз відведений назад. Спина пряма, погляд спрямований вперед. М’язи спини напружені, зберігається природний прогин в попереку.
 2. Візьміться за штангу і піднімайте її вгору. При піднятті гриф торкається гомілок, а потім стегон. Не виводьте таз вперед. Плечі включаються в роботу, тільки коли гриф знаходиться на рівні колінного суглоба. У цей же момент корпус починає розпрямлятися. Лопатки зводяться назад.
 3. Повертайтеся в початкове положення в такому ж порядку. Зробіть вісім підходів по п’ять повторень.
  Корпорація Estée Lauder запускає кампанію проти раку грудей


Дякуємо тренерові фитнес-клуба The Ring Павла і його колег за допомогу в організації зйомки.


© 2019 ФІТНЕС / КРОССФІТ / СХУДНЕННЯ